جمله کنایه‌آمیز پیکه به کاسمیرو درباره قضاوت ال‌کلاسیکو

با وجود سپری شدن دو روز از مصاف پرهیاهوی تیم‌های فوتبال بارسلونا و رئال مادرید، بازتاب‌های این بازی همچنان ادامه دارد که جدید‌ترین‌شان درباره رجزخوانی مدافع کاتالان‌هاست.

، امکان ندارد که پای یک ال‌کلاسیکو آن هم از نوع پرحاشیه و پرتنش‌اش در میان باشد و نامی از جرارد پیکه به عنوان یکی از آنهایی که در این بازی جنجال‌ساز شده‌اند برده نشود.

این بار مدافع میانی اسپانیایی بارسلونا برخلاف دیگر مدافعان حاضر در زمین بازی یکشنبه شب کارت زرد نگرفت اما او به شیوه‌ای دیگر برای آزار دادن رقیب مادریدی اقدام کرد: زخم زبان زدن در مورد مسئله داوری.

نشریه مارکا، لحظاتی پس از آنکه آلخاندرو هرناندس هرناندس، داور بازی سرخی روبرتو را از بارسلونا اخراج کرد، جرارد پیکه جو بازی را با تشر زدن بر سر کاسمیرو ملتهب‌تر کرد.

شبکه «‌الدیا دسپوئس» اسپانیا مدعی شده است که دوربین‌های این شبکه لحظه‌ای را شکار کرده‌اند که پیکه به هافبک دفاعی برزیلی رئال مادرید می‌گوید: هر جور خطایی که دلت می‌خواهد انجام بده، چون کارت نمی‌گیری». کاسمیرو هم با شنیدن این جمله پیکه عصبانی می‌شود و واکنش خشمگینانه‌ای نشان می‌دهد.

این اتفاق پس از آن رخ داد که پیکه بین دو نیمه بازی برای ناچو فرناندس، مدافع کهکشانی‌ها رجزخوانی کرد. طبق گزارش رسانه‌‌‌های اسپانیایی پیکه به ناچو گفته است: ما داریم لیگ را با یک اختلاف امتیازی زیاد می‌بریم وگرنه امکان نداشت بتوانیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار