موسوی: باید الگوی مناسبی برای جوان‌ها باشیم

بازیکن تیم ملی والیبال گفت: جوانان خوبی در اردو حضور دارند که تمرین کردن در کنار آنها، وظیفه و مسئولیت ما را سنگین می‌کند.

محمد موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد اردوهای تیم ملی والیبال اظهار داشت: تمرینات خوبی را پشت سر می‌گذاریم و وضعیت تیم از این نظر که مصدومان کمتری داریم، نسبت به سال قبل، بهتر است.

او ادامه داد: جوانان خوبی در اردو حضور دارند که تمرین کردن در کنار آنها، وظیفه و مسئولیت ما را سنگین می‌کند. ما باید الگوی مناسبی برای آنها باشیم.

موسوی تصریح کرد: لیگ ملت‌های والیبال در سال جاری، سخت‌تر از سال‌‌های قبل است و ما مسابقات دشواری را پیش رو داریم.

تسنیم، «لیگ ملت‌های والیبال» یکی از رویدادهای مهم سال ۲۰۱۸ والیبال است که در دو گروه مردان و زنان برگزار خواهد شد و تیم ملی ایران به همراه ۱۵ تیم دیگر در گروه مردان این رقابت ها شرکت می کند.

مرحله مقدماتی لیگ ملت های والیبال سال ۲۰۱۸ مردان در مدت پنج هفته و در ۲۰ گروه برگزار می شود. تیم های فرانسه، ایران، ایتالیا، آرژانتین، چین، برزیل، روسیه، لهستان، صربستان، آمریکا، آلمان و ژاپن ۱۲ تیم اصلی و ثابت برای هفت سال در گروه مردان لیگ ملت های والیبال هستند و تیم های استرالیا، کره جنوبی، کانادا و بلغارستان در سال ۲۰۱۸ سهمیه به دست آوردند.

مرحله مقدماتی این رقابت ها از چهارم خردادماه شروع می شود و تا سوم تیرماه ادامه خواهد داشت که تیم ملی والیبال ایران در هفته پنجم (یکم تا سوم تیرماه) میزبان تیم های آلمان، بلغارستان و کره جنوبی در تهران است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار