توصیه سایت انگلیسی به مالک اورتون برای خرید جهانبخش

یک سایت انگلیسی به آبی‌پوشان منطقه مرسی‌ساید ادعا کرده اورتون احتمالاً برای خرید آقای گل این فصل لیگ هلند دست به کار می‌شود.

، پایگاه اینترنتی HITC انگلیس، گزارشی درباره موفقیت‌های اخیر علیرضا جهانبخش، مهاجم ایرانی تیم فوتبال آزد آلکمار که در این فصل از لیگ هلند آقای گل و بهترین بازیکن رقابت‌ها شد را زیر ذره‌بین برده و از او به عنوان گزینه‌ای برای باشگاه اورتون نام برده است.

این سایت نوشته است: اورتون احتمالاً تابستان امسال هم یک بازار نقل و انتقالات پرکاری خواهد داشت به خصوص پس از ورود مارسل براندس، مدیر ورزشی پی‌اس‌وی آیندهوون به این تیم که انتظار می‌رود موجب رقم خوردن اتفاقات جالبی در گودیسون پارک شود. تافی‌ها قرار است براندس را به عنوان مسئول نقل و انتقالات‌شان استخدام کنند و انتظار می‌رود که او جذب گروهی از ستاره‌های اردویژه هلندی را در دستور کار قرار دهد. حکیم زیچ و ایروینگ لوسانو جزو دو بازیکنی هستند که گفته می‌شود جذب آنها در دستور کار براندس قرار دارد و علیرضا جهانبخش، بال آزد آلکمار هم باید جزو بازیکنانی باشد که تابستان امسال در رادار اورتون قرار می‌گیرند.

در ادامه گزارش HITC آمده است: بازیکن ملی‌پوش آلکمار که به نظر می‌رسد جزو ستاره‌های جام جهانی روسیه باشد، تا کنون با زدن ۱۹ گل و دادن ۱۲ پاس گل در ۳۶ بازی‌اش، فصل فوق‌العاده‌ای را سپری کرده و جزو ستاره‌های طراز اول این فصل اردویژه بوده است. طبق ادعای ساکرنیوز هلند، جهانبخش ۲۴ ساله را براندس سال ۲۰۱۵ زمانی که در پی‌‌اس‌وی بود هم شناسایی کرد. به این ترتیب بعد از سپری کردن یک فصل فوق‌العاده او باید در رادار مدیرورزشی هلندی جدید اورتون قرار بگیرد.  مورد دیگری که احتمال دست به کار شدن اورتون برای خرید جهانبخش را قوت می‌بخشد، مالک و سهامدار اصلی این باشگاه فرهاد مشیری است که به خاطر رگ و ریشه ایرانی‌اش با جهانبخش آشنا است. ماه ژانویه بود که نشریه رکورد به نقل از قربان بردیف، سرمربی روبین کازان روسیه نقل کرد که مشیری به طور خاص از او درباره سردار آزمون، مهاجم ایرانی تیمش سؤالاتی پرسیده است.

در پایان گزارش سایت انگلیسی می‌خوانید: در حالی که از آزمون به عنوان مسی ایران یاد می‌شود، این جهانبخش است که در حال حاضر ستاره فوتبال ایران محسوب می‌شود و اگر مشیری آزمون را بخواهد، قطعاً او باید برای خرید جهانبخش هم در تابستان امسال راغب خواهد بود. بازی‌های خوب جهانبخش در سمت راست اورتون به تئو والکات اجازه می‌دهد که به سمت چپ خط حمله برود و کنار مهاجم نوکی مانند جنک توسان بازی کند. با اینکه خرید قبلی اورتون از اردویژه، داول کلاسن از آژاکس تا الان انتظارات را برآورده نکرده است اما این موضوع نباید باشگاه مرسی‌سایدی را از خرید یکی دیگر از ستارگان لیگ دسته اول هلند در تابستان سال جاری باز دارد و جهانبخشی که نامش کمتر در بوق و کرنا شده باید یک هدف اصلی باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار