صعود برادران عالمیان و سقوط عجیب بانوان در رنکینگ جهانی تنیس روی میز

فدراسیون جهانی تنیس روی میز رده‌بندی جدید برترین‌های این رشته را منتشر کرد.

، با پایان رقابت‌های تنیس روی میز تیمی قهرمانی جهان در سوئد، جدیدترین رنکینگ ورزشکاران این رشته نیز منتشر شد. در این رنکینگ نوشاد عالمیان همچنان در صدر بهترین بازیکنان ایرانی قرار دارد و با ۶۵۳۹ امتیاز و ۱۳ پله صعود در جایگاه ۵۹ ایستاده است.

 پس از نوشاد، نیما عالمیان با ۶۱۵۹ امتیاز و ۱۰ پله صعود در رده ۶۹ ایستاده و افشین نوروزی با ۱۲۵۰ امتیاز و ۸ پله سقوط رتبه ۲۸۵ را به خود اختصاص داده است.

امین احمدیان، آریا امیری، میعاد لطفی، آرمان حاجی‌ئی، محمدعلی رویین‌تن، امیرحسین هدایی و متین لطف‌الله‌نسبی هم در جایگاه‌های چهارم تا دهم رنکینگ ایران قرار دارند.

در بخش بانوان نمایندگان کشورمان سقوطی عجیب را تجربه کردند. در این بخش مهشید اشتری نامش به عنوان بهترین بازیکن ایرانی درج شده و با ۱۳۹۰ امتیاز و ۴۶ پله سقوط در رده ۲۶۲ قرار دارد. ندا شهسواری نیز که ماه‌ها بالاتر از سایر بازیکنان قرار داشت و حالا به رده دومین بازیکنان ایرانی سقوط کرده، با ۱۳۷۱ امتیاز و ۱۰۲ پله سقوط رتبه ۲۶۴ را به خود اختصاص داده و مریم صامت با ۱۱۷۸ امتیاز و ۸۷ امتیاز در رده ۲۸۰ است.

در رده‌بندی جهانی مردان فان ژن‌دونگ از چین در صدر ایستاده و دیمیتری اوتچاروف از آلمان، تیمو بول از آلمان، ژو ژین از چین، گائو یوان لین از چین و ما لونگ از چین در رده‌های بعدی هستند.

در بخش بانوان نیز چن منگ از چین، ژو یولینگ از چین و کاسومی ایشیکاوا از ژاپن رتبه‌های اول تا سوم را در اختیار دارند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار