جهانبخش: پایان خیلی خاصی در انتهای فصل داشتم/ کسب عناوین تیمی برایم مهمتر است

ستاره ایرانی AZ آلکمار از اتفاقاتی که برایش در پایان فصل ۱۸-۲۰۱۷ اردویژه افتاد، خوشحال است.

، علیرضا جهانبخش که روز گذشته (دوشنبه) پس از کسب عناوین بهترین گلزن اردویژه هلند، بهترین بازیکن فصل اردویژه و بهترین بازیکن فصل AZ آلکمار، هلند را به مقصد ایران ترک کرد، از سوی روزنامه معتبر «تلگراف» هلند نیز جایزه «کفش نقره‌ای» را دریافت کرد.

این نشریه هر سال بهترین بازیکن سال فوتبال هلند را بر اساس آرای فوتبالیست‌های حرفه‌ای دسته اول و دسته دوم لیگ هلند انتخاب می‌کند که بر این اساس این فصل حکیم زیاش، هافبک مراکشی آژاکس عنوان بهترین بازیکن فصل را به خود اختصاص داد و جایزه «کفش طلا» را دریافت کرد و جهانبخش نیز پشت‌سر وی ایستاد و جایزه «کفش نقره‌ای» را از آن خود کرد.

جهانبخش ۲۴ ساله پس از دریافت این جایزه به نشریه «تلگراف» گفت: بابت کسب این جایزه افتخار می‌کنم. ابتدا عنوان بهترین گلزن فصل اردویژه را به خودم اختصاص دادم و اکنون جایزه «کفش نقره‌ای» را دریافت کردم. من بازیکنی در اختیار تیم هستم و مایلم ابتدا با تیم عنوانی را کسب کنم، اما در نهایت کسب این عنوان انفرادی هم شگفت‌انگیز است و معنا و مفهوم زیادی برای من دارد.

ستاره ایرانی تیم فوتبال AZ آلکمار در پایان خاطرنشان کرد: این جایزه را به تمامی کسانی تقدیم می‌کنم که در این موفقیت نقش داشته‌اند. پایان خیلی خاصی در انتهای فصل آن هم به این شکل داشتم و اکنون حس خوبی در راه رفتن به ایران دارم. پس از چند روزی استراحت در کنار خانواده و دوستانم به اردوی آما‌ده‌سازی تیم ملی برای جام جهانی ۲۰۱۸ ملحق خواهم شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار