دو گل پس انداز خوبی برای بازی برگشت است؛

برانکو: الجزیره مستحق پیروزی بود

برانکو ایوانکوویچ معتقد است که در مقابل الجزیره شاگردانش سه اشتباه باورنکردنی مرتکب شده اند.

به گزارش "توپ"، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پس از دیدار برابر الجزیره که با شکست ۳ بر ۲ شاگردانش همراه بود، با صحبت هایش را در مورد کلیات بازی آغاز کرد و گفت: به نظرم الجزیره مستحق پیروزی بود، چرا که ما سه اشتباه شدید داشتیم و در لیگ قهرمانان آسیا نباید چنین اشتباهاتی بکنیم.


وی ادامه داد: البته نتیجه ای که به دست آوردیم، نتیجه بسیار خوبی است و امیدواریم که با یک پیروزی یک بر صفر یا ۲ بر ۱ در ورزشگاه آزادی به مرحله بعدی صعود کنیم. ما اشتباهات باورنکردنی و بدی را انجام دادیم؛ اشتباهاتی که نباید در چنین تورنمنتی انجام دهیم.


برانکو با اشاره به مصدومیت کمال کامیابی نیا عنوان داشت: البته مصدومیت کمال کامیابی نیا در دقایق پایانی به ضرر ما تمام شد. دو گلی که زدیم پس انداز خوبی است ولی باید بازی بعدی را ببریم و برای پیروزی به میدان می رویم.


سرمربی کروات پرسپولیس اینگونه صحبت هایش را خاتمه داد: در فوتبال هیچ تضمینی وجود ندارد. ما امروز ۲ گل کاملا بی دلیل خوردیم و اشتباهاتی که امروز انجام دادیم نباید در بازی برگشت تکرار شود. البته برای پیروزی در بازی بعدی و صعود نیاز داریم منسجم تر، متحدتر و منظم تر بازی کنیم. نسبت به الجزیره تیم بهتری هستیم و شانس و توان پیروزی را داریم، اما همانطور که فکر می کردم بازی سختی بود. پیش بینی ام درست از آب درآمد و بازی را باختیم ولی می توانست اوضاع بهتر از این برای ما تمام شود.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار