تن کاته: می‌خواهیم با بازی انتحاری مقابل پرسپولیس همه را شگفت‌زده کنیم/ در تهران به نیمه پر لیوان نگاه می‌کنم

سرمربی تیم فوتبال الجزیره امارات می‌گوید که تیمش در بازی برگشت مقابل پرسپولیس همه را شگفت زده خواهد کرد.

، هنک تن کاته، سرمربی تیم فوتبال الجزیره امارات پس از پیروزی ۳ بر ۲ تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: حریف ما در نیمه اول ارسال خوبی روی دروازه ما داشت و به گل رسید. این گل در لحظات پایانی به ثمر رسید که ما مأیوس شدیم، اما نتیجه پایانی خوب بود.

وی افزود: تکرار پنالتی خیلی ما را ناراحت کرد و تصمیم عجیب، غیرقانونی و غیرطبیعی از سوی کمک داور بود. متوجه نشدم که چرا کمک داور این کار را کرد و پنالتی را تکرار کرد. لحظه اول از پنالتی اعلام شده سورپرایز نشدم، چون پنالتی درست بود، اما وقتی هنوز منشا به توپ ضربه نزده بود، کمک داور پرچم خود را بالا برد و این برای ما شگفت‌انگیز بود.

سرمربی تیم فوتبال الجزیره در خصوص اینکه چرا در ابتدای بازی تیمش نمایش خوبی نداشت، اما در نیمه دوم متفاوت شد، گفت: چه می‌توانم بگویم. بازیکنان جوان خیلی زیادی داریم و این اتفاقات هم طبیعی است. به واسطه بازیکنان جوانی که داریم، من از این تیم با افتخار یاد خواهم کرد. ما در تورنمنت‌های زیادی مثل جام جهانی باشگاه‌ها بازی کرده و کیفیت‌مان را نشان داده بودیم. با این حال می‌دانم بازی‌های بین‌المللی انرژی زیادی می‌گیرد. اگر ما در لیگ امارات نتیجه نگرفتیم، دلیلش همین بود.

تن کاته با اشاره به جوان‌گرایی در ترکیب تیمش خاطرنشان کرد: ما امروز چهار بازیکن ۱۹ ساله در زمین داشتیم. بازیکن جوان به تیم اضافه کرده‌ایم و آرام آرام در ترکیب قرار داده‌ایم که حالا در این مرحله به خوبی بازی می‌کنند. تیم ما انرژی خوبی نشان داد و خیلی خوشحالم که یکی از جوان‌ترین تیم‌های آسیا را داریم.

وی در خصوص اینکه چقدر برای تیمش در بازی برگشت و مقابل هواداران پرسپولیس شانس قائل است، اظهار داشت: ما با بازی مقابل تماشاگران زیاد غریبه نیستیم. در جام باشگاه‌های جهان و در بازی‌های حساس تمام بلیت‌ها فروخته شد و مقابل رئال مادرید هم در ورزشگاه پر از تماشاگر بازی کردیم. با توجه به بازیکنانی که دارم، فکر می‌کنم آنها می‌توانند نمایش خوبی داشته باشند.

سرمربی الجزیره یادآور شد: من آدم خوش‌بینی هستم. شاید شما بگویید که این نیمی از لیوان خالی است و نیمی پر، اما من نیمه پر آن را می‌بینم. در تهران باید بهترین بازی‌مان را انجام دهیم و بیشترین تلاش‌مان را بکنیم. بازیکنان ما این قدرت را دارند که با یک بازی انتحاری در تهران همه را شگفت‌زده کنند. این برای اولین بار است که الجزیره در تاریخش می‌تواند به جمع هشت تیم برتر آسیا راه پیدا کند و می‌خواهیم از این فرصت نهایت استفاده را ببریم.

تن کاته خاطرنشان کرد: این برد هم خیلی بزرگ نبود، چون دستاورد بزرگ را در بازی برگشت و در تهران کسب خواهیم کرد. ما باید با هم متحد باشیم، چون بازی هنوز تمام نشده و ما بازی اصلی‌مان در تهران است. من باور دارم که در تهران حداقل یک گل را می‌زنیم و صبر کنید ببینید که چه اتفاقی خواهد افتاد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار