برانکو: گل‌های که به ثمر رساندیم خیلی تأثیرگذار خواهد بود/ تضمینی وجود ندارد که بگوییم اشتباهات تکرار نمی‌شوند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اشتباهاتی داشتیم و گل خوردیم، اما تضمینی وجود ندارد که بگوییم این اشتباهات تکرار نخواهند شد.

، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از شکست ۳ بر۲ تیمش مقابل الجزیره در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در نشست خبری گفت: این پبروزی را به حریف تبریک می‌گویم. در لیگ قهرمانان هر تیمی  اشتباه کند، مجازات می‌شود. امروز همان‌طور که دیدید شرایط متفاوت بود و سعی کردیم برنده شویم، اما روی یک اشتباه گل خوردیم.

وی افزود: در بازی برگشت  اگر یک بر صفر یا ۲ بر یک  برنده شویم، صعود خواهیم کرد، اما کمال کامیابی‌نیا را به دلیل دررفتگی کتف در آن بازی نخواهیم داشت.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این موضوع که تیمش در خانه حریف دو گل به ثمر رساند و این موضوع چقدر به نفع آنها خواهد بود، یادآور شد: این دو گل خیلی مؤثر است و باعث می‌شود که در بازی برگشت یک یا دو گل بزنیم و صعود کنیم.

برانکو در واکنش به این پرسش که آیا تیمش حریف را دستکم گرفته بود یا نه، عنوان کرد: در هر دو نیمه خوب بازی کردیم، اما بعد از خوردن گل مساوی روحیه تیمی حریف بهتر شد و نتوانستیم شرایط خوب‌مان را تکرار کنیم. اگر گل مساوی را نمی‌خوردیم می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم به ثمر برسانیم.

وی راجع به اینکه تیمش چقدر شانس صعود دارد، تصریح کرد: بازی برگشت آسان نیست و قطعاً بازی سختی است. امروز شانس‌های گل زیادی داشتیم و از آنها استفاده نکردیم، اما در بازی برگشت باید بهتر باشیم و نتیجه بهتری هم بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به سؤال دیگری در ارتباط با اینکه چه تضمینی است که مدافعان تیمش باز هم دچار چنین اشتباهاتی نشوند، گفت: بله، همین‌طور است. اشتباهاتی داشتیم و گل خوردیم، اما تضمینی وجود ندارد که بگوییم این اشتباهات تکرار نمی‌شوند. باید جنبه مثبت قضیه را نگاه کنیم که این اشتباهات تکرار نشوند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار