دوومیدانی قهرمانی نوجوانان دختر کشور|قهرمانی خراسان رضوی و جابه‌جایی یک رکورد ملی

خراسان رضوی قهرمانی مسابقات دوومیدانی قهرمانی نوجوانان دختر کشور شد.

و به نقل از سایت فدراسیون دوومیدانی، مسابقات دوومیدانی قهرمانی نوجوانان دختر کشور که با شرکت ورزشکارانی از سراسر ایران از صبح دیروز (یکشنبه - ۱۶ اردیبهشت ماه) به میزبانی هیئت استان کردستان در شهرستان سنندج آغاز شده بود، عصر امروز با پیگیری دیگر مواد و قهرمانی تیم خراسان رضوی خاتمه یافت.

تیم‌های تهران، زنجان، آذربایجان شرقی، چهارمحال و بختیاری و کردستان الف نیز به عنوان‌های دوم تا ششم دست یافتند.

همچنین در جریان برگزاری این دوره از مسابقات، مریم خوش‌نیت از استان همدان با ثبت زمان ۷:۵۱.۲۳ دقیقه، رکورد جدیدی در ماده ۲۰۰۰ متر با مانع نوجوانان دختر کشور به ثبت رساند. این رکورد پس از بررسی نهایی و تأیید کمیته پزشکی و ضددوپینگ فدراسیون به‌عنوان رکورد ملی این ماده به ثبت خواهد رسید.

این دوره از مسابقات با هدف معرفی قهرمانان و تیم‌های برتر و همچنین ارزیابی عملکرد ورزشکاران برای انتخاب ترکیب تیم ملی دوومیدانی ایران جهت اعزام به رقابت‌های انتخابی المپیک برگزار شد.

در مراسم اختتامیه و اهدای جوایز به قهرمانان و تیم‌های برتر، مجید کیهانی، رئیس فدراسیون دوومیدانی، پریسا بهزادی، نایب رئیس فدراسیون، عباس فتحی، مسئول کمیته برگزاری مسابقات، سایه میرصادقی، رئیس هیئت استان کردستان و تنی چند از دست‌اندرکاران برگزاری مسابقات نیز حضور داشتند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار