ریبری با بایرن مونیخ تمدید کرد

بال فرانسوی باواریایی‌ها فصل آینده هم در آلیانتس آره‌نا توپ خواهد زد.

و به نقل از سایت رسمی بوندس‌لیگا، فرانک ریبری قراردادش با باواریایی‌ها را تمدید کرد و تا پایان فصل ۱۹-۲۰۱۸ در این تیم حضور خواهد داشت. بال فرانسوی ۳۵ ساله بایرن مونیخ که یازدهمین فصل حضورش را در این تیم می‌گذارند، این فصل هم جزو بهترین بازیکنان تیم تحت هدایت یوپ هاینکس بوده و سهم بسزایی در ششمین قهرمانی متوالی غول‌های مونیخ در بوندس‌لیگا داشته است.

او پنجمین بازیکن تاریخ بوندس‌لیگاست که هشت بار قهرمانی در بوندس‌لیگا را تجربه کرده است. پیش از او بازیکنانی مانند فیلیپ لام، باستین شواین‌اشتایگر، اولیور کان و مهمت شول موفق به کسب این افتخار شده  بودند.

ریبری در خصوص تمدید قراردادش با بایرن مونیخ گفت: من بسیار خوشحالم که یک سال دیگر در بایرن مونیخ می‌مانم. مونیخ از سال‌ها پیش خانه‌ام بوده و باعث افتخار من است که فصل آینده هم می‌توانم پیراهن این تیم را بر تن کنم. تا به امروز ما در کنار هم موفقیت‌های فراوانی کسب کرده‌ایم. امیدوار فصل آینده هم برای‌مان فصل خوبی باشد و شانس‌مان برای بردن لیگ قهرمانان اروپا بیشتر.

ریبری از سال ۲۰۰۷ که از مارسی به بایرن مونیخ پیوست برای این تیم ۳۸۵ بازی انجام داده و در این مدت ۱۱۷ گل و ۱۷۹ پاس گل در کارنامه‌اش ثبت‌ شده است. او علاوه بر هشت قهرمانی‌اش در بوندس‌لیگا، پنج بار هم قهرمان جام حذفی آلمان شده است و یک بار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و یک بار قهرمانی در جام جهانی باشگاه‌ها و همچنین قهرمانی در سوپرجام اروپا و آلمان را تجربه کرده است. ریبری باسابقه‌ترین بازیکن غیرآلمانی بایرن مونیخ از لحاظ انجام بیشترین تعداد بازی است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار