موراتا برای بازگشت به تورین با یوونتوس توافق کرد

مهاجم اسپانیایی سابق بانوی پیر ممکن است فصل آینده دوباره برای این تیم تیم بزند.

و به نقل از سایت ۱۰۱ گریت‌گلز، آلوارو موراتا که تابستان سال گذشته از رئال مادرید با چلسی پیوست، هوای رفتن از این تیم را در سر دارد.

موراتا در روزهای نخست پس از انتقال ۶۶ میلیون یورویی‌اش به چلسی عملکرد خوبی داشت اما پس از مصدومیتش رفته رفته افت کرد و در هفته‌های اخیر دیگر جزو بازیکنان ترکیب اصلی تیمش نبوده است. دلیل اصلی او برای پیوستن به چلسی فرصت بازی زیر نظر حضور سرمربی سابقش در یوونتوس آنتونیو کونته بود اما با توجه به خروج احتمالی کونته از چلسی در پایان فصل خروج موراتا هم چندان بعید به نظر نمی‌رسد.

موراتا آنطور که انتظار می‌رفت نتوانسته خودش را با فوتبال انگلیس وفق دهد و نزد هواداران چلسی محبوبیت کسب کند. او در ۶ بازی نخست خود برای آبی‌های لندن در لیگ برتر ۶ گل زد اما بعد از هت‌تریکش برابر استوک‌سیتی در اواخر ماه سپتامبر روند گلزنی این مهاجم اسپانیایی افت کرد ه به طوری که میانگین یک گل در هر سه بازی برای این بازیکن ۲۵ ساله به ثبت رسیده که برای یک مهاجم آماری ناامید کننده محسوب می‌شود. همین موضوع سبب شده است که چلسی به فکر فروش موراتا بیفتد و ظاهراً یوونتوس مشتری اصلی اوست.

موراتا در دو فصلی که برای یوونتوس بازی کرد (قبل از انتقال اجباری‌اش به رئال مادرید) آمار خوبی داشت و گفته می‌شود تمایل او برای بازگشت به تورین تا جایی است که طبق ادعای سایت کالچو مرکاتو، او پذیرفته از این تیم حقوقی کمتر از آنچه از چلسی می‌گیرد، دریافت کند. موراتا در حال حاضر سالانه ۹ میلیون یورو از چلسی حقوق می‌گیرد در حالی که پردرآمدترین بازیکن حال حاضر یوونتوس گونسالو ایگواینی است که سالانه ۷.۵ میلیون یورو حقوق می‌گیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار