بی‌غم:‌ برنامه‌ام را به باشگاه‌ داده‌ام/ می‌خواهم مس سونگون را قهرمان آسیا کنم

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون در فصل گذشته گفت: برای فصل جدید برنامه‌ام را به باشگاه داده‌ام اما نمی‌دانم با آن موافقت شده یا خیر.

حمید بی‌غم در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی درباره آخرین شرایط تیم فوتسال مس سونگون و اینکه آیا صحبتی با او برای تمدید قرارداد شده است یا خیر، اظهار داشت: یکسری صحبت‌ها با آقای کافی (مدیرعامل مس سونگون) انجام داده‌ایم و باشگاه هم از من برنامه‌ام را برای فصل آینده خواسته است. من هم حدود چهار یا پنج روز پیش بود که این برنامه را به آنها دادم.

وی ادامه داد: پس از آن دیگر هیچ اطلاعی از باشگاه ندارم و اصلاً نمی‌دانم با برنامه من موافق شده است یا خیر. شاید هم باشگاه گزینه دیگری داشته باشد.

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون در فصل گذشته در مورد حضور این تیم در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا تصریح کرد:‌ حضور در این مسابقات کار بسیار سختی است. کشور ما چند سال است که قهرمانی آسیا را از دست داده و خیلی مهم است که این فصل این مقام را به دست بیاوریم. برای موفقیت هم اولین فاکتور زمان است که ما راحت آن را از دست داده‌ایم.

بی‌غم در واکنش به این پرسش که «آیا به جز تیم مس با تیم دیگری مذاکره کرده است یا خیر؟»، گفت: بله به جز مس سونگون با یک تیم دیگر هم صحبت کرده‌ام، اما گزینه اول من برای سرمربیگری مس سونگون است. ما خودمان این باشگاه را قهرمان ایران کرده‌ایم و باید تلاش کنیم قهرمانی آسیا را هم به دست بیاوریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار