کنایه اسپالتی به توتی در قالب تمجید از ایکاردی

سرمربی تیم فوتبال اینتر با تمجید از مهاجم آرژانتینی‌اش به خاطر نمایشی که مقابل اودینزه ارائه کرد، کنایه‌‌ای هم به شاگرد سابقش زد.

، تیم فوتبال اینتر روز گذشته (یکشنبه) در هفته سی‌وششم سری A میزبان خود اودینزه را با نتیجه قاطع ۴ بر صفر شکست داد و کاپیتانش مائورو ایکاردی در این بازی عملکرد درخشانی داشت و گلزنی هم کرد.

ایکاردی با گلی که در این بازی زد شمار گل‌هایش در سری A را به ۹۹ رساند و حالا در آستانه ۳ رقمی کردن گل‌هایش در لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا قرار دارد.

همین موضوع بهانه‌ای شد که لوچانو اسپالتی سرمربی نراتزوری به شیوه‌ای خاص از مهاجم آرژانتینی تیمش تقدیر کند، شیوه‌ای که می‌تواند کنایه به کاپیتان تیم سابقش فرانچسکو توتی هم تلقی شود.

اسپالتی که در دومین دوره مربیگری‌اش در رم مشکلات عمده‌ای به خاطر میدان ندادن به توتی در ترکیب اصلی داشت و در نهایت به خاطر جنجال‌های ناشی از این موضوع مجاب به ترک جالوروسی شد، گفت: ایکاردی یک بازیکن طراز اول است، یک تمام کننده استثنایی. او توانایی خاصی در گلزنی دارد، می‌داند توپ کجا می‌رود و لازم نیست که دنبالش بدود. ایکاردی قوی‌ترین بازیکنی است که تا به حال او را تمرین داده‌ام (یعنی توتی نبوده). عملکرد او در خارج از محوطه جریمه هم خوب است اما در محوطه جریمه و چند متر مقابل دروازه رقبا واقعاً‌ کشنده است.

پیروزی اینتر با توجه به توقف لاتزیوی رده چهارمی در بازی خانگی‌اش مقابل تورینو، این تیم را به فاصله یک امتیاز چهارمین سهمیه سری A در لیگ قهرمانان فصل آینده رساند و حالا این تیم می‌تواند امیدوار باشد که با بردن دو بازی آخرش این سهمیه را کسب کند که البته آخرین بازی مردان اسپالتی در خانه لاتزیو است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار