راموس: مسی بین دو نیمه ال‌کلاسیکو داور را تحت فشار گذاشت

کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید تصمیات جنجالی داور کلاسیکو را بی‌ارتباط با صحبت‌های بین‌ دو نیمه او و کاپیتان بارسلونا نمی‌داند.

، ال‌کلاسیکوی شب گذشته (یکشنبه) که با توجه به قهرمانی بارسلونا و خداحافظی قریب‌الوقوع آندرس اینیستا یک بازی مسالمت‌آمیز و آرام از آب درآید، یکی از جنجالی‌ترین ال‌کلاسیکوی‌ها چند سال اخیر بود.

آلخاندرو هرناندس هرناندس داور مسابقه در نیمه اول با اخراج سرخی روبرتو، دفاع راست بارسایی‌ها به خاطر زدن ضربه به صورت مارسلو، میزبان را ۱۰ نفره کرد اما این تنها یکی از تصمیمات جنجال برانگیز او بود. هرناندس در نیمه دوم می‌بایست گرث بیل را به خاطر ضربه کف پای عمدی‌اش به ساق پای نلسون سمدو اخراج می‌کرد و گل دوم بارسایی‌ها را هم به خاطر خطای واضح لوئیس سوارس روی رافائل واران مردود اعلام می‌کردة همچنین گفته می‌شود خطای مسی روی راموس نیز باید با کارت قرمز داور مواجه می‌شد. خطای پنالتی جوردی آلبا روی مارسلو هم مورد دیگری بود که داور مسابقه با گذشتن از کنار آن جنجال آفرین شد.

سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید پس از بازی در گفت‌و‌گو با خبرنگاران راجع به قضاوت بازی اظهار داشت: مسی در پایان نیمه اول، در تونل رختکن‌ها با داور مسابقه صحبت کرد و او را تحت فشار قرار داد. نمی‌دانم که آیا آنجا دوربینی هست که آن صحنه را ضبط کرده باشد یا نه. نمی‌دانم اگر مسی با او صحبت نمی‌کرد، در نیمه دوم هم آن تصمیمات را می‌گرفت یا نه. به هر حال به نظر من چنین مسائل باید در زمین بازی حل و فصل شود و باید (برای نظر داور) احترام قائل باشیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار