سری A| اینتر با یک برد قاطع به کسب سهمیه لیگ قهرمانان امیدوار ماند

نراتزوری هفته سی‌و‌ششم سری A ایتالیا را با یک پیروزی خارج از خانه قاطع پشت سر گذاشت.

، در نخستین بازی از روز دوم از هفته سی‌و‌ششم سری A ایتالیا، امروز (یکشنبه)، تیم فوتبال اینتر میزبانش اودینزه را با نتیجه ۴ بر صفر شکست داد و با کاهش دادن فاصله خود با لاتزیوی رده چهارمی، به کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده امیدوار ماند.

گل‌هایی که منجر به ثبت نوزدهمین برد اینتر در فصل جاری سری  A شدند را آندره‌آ رانوکیا در دقیقه ۱۲، رافینیا در دقیقه ۴۴ ، مائورو ایکاردی در دقیقه ۴۵ و بورخا والرو در دقیقه ۷۲ به ثمر رساندند. در این بازی اودینزه از دقیقه ۴۹ با اخراج مستقیم سکو فوفونا ۱۰ نفره به کارش ادامه داد.

اینتر حالا باید امیدوار باشد که لاتزیو در بازی خانگی امروزش مقابل آتالانتا امتیاز از دست بدهد تا این شانس را داشته باشد که در بازی رودرو با آبی‌پوشان شهر رم در هفته پایانی رقابت‌ها، سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده را کسب کند. 

دیدارهای هفته سی‌و‌ششم سری A امروز با برگزاری ۵ بازی همزمان از ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران دنبال می‌شود که برنامه آنها به شرح زیر است:

کیه‌وو ورونا - کروتونه
جنوا - فیورنتینا
لاتزیو - آتالانتا
اسپال - بنونتو
ناپولی - تورینو

همچنین امشب از ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران ساسولو میزبان سامپدوریا خواهد بود و در آخرین بازی هم از ساعت ۲۳:۱۵ کالیاری از رم رده دومی پذیرایی می‌کند.

جدول رده‌بندی سری A را اینجا مشاهده کنید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار