نصیرزاده: کریمی اولویت‌مان برای فصل آینده است/ چک شجاعیان هنوز پاس نشده!

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد از تمایل این باشگاه برای ادامه همکاری با کریمی خبر داد.

هوشنگ نصیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره ارزیابی‌اش از نتایج گسترش فولاد در فصل گذشته لیگ برتر گفت: ما لیگ را به خاطر اینکه ابتدای فصل بازیکنان زیادی را از دست داده بودیم، خوب شروع نکردیم، اما در ادامه مسابقات با تعویض سرمربی شرایط‌مان بهتر شد. 

وی درباره وضعیت فیروز کریمی و اینکه آیا این مربی فصل آینده هم در گسترش فولاد می‌ماند، تصریح کرد: ما علاقه زیادی برای همکاری با کریمی داریم و این اولویت‌مان برای فصل آینده است. هفته آینده با کریمی جلسه‌ای برگزار خواهیم کرد تا ان‌شاءالله به توافق نهایی برسیم. البته کریمی چند پیشنهاد لیگ برتری دارد و باید در مورد آنها تصمیم‌ بگیرد. اگر تشخیص داد در گسترش بماند، ما هم به ادامه همکاری با وی تمایل داریم. 

نصیرزاده درباره پرداخت آخرین چک باشگاه استقلال به گسترش فولاد بابت انتقال شجاعیان گفت:  آخرین چک باشگاه استقلال در ماه اسفند گذشته بود که هنوز پاس نشده است، اما با توجه به خوش‌قولی باشگاه استقلال در پاس شدن چک‌های قبل ما هیچ اعتراضی نسبت به این موضوع نداریم. طبق صحبت‌مان با باشگاه استقلال، این باشگاه به زودی با ما تسویه حساب خواهد کرد. 

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد درباره تمایل باشگاه استقلال در خصوص جذب بازیکن از گسترش فولاد تصریح کرد: این موضوع در حد حرف هست و تاکنون هیچ درخواست کتبی  از سوی باشگاه استقلال نداشته‌ایم. 

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر احتمال حضور محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه گسترش فولاد در تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: من از این موضوع بی‌اطلاعم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار