رکورد جدید برای کاسیاس با قهرمانی پورتو در لیگ پرتغال

با قهرمانی تیم فوتبال پورتو در لیگ دسته اول فوتبال پرتغال، یک جام دیگر به ویترین افتخارات دروازه‌بان اسپانیایی این تیم اضافه شد.

، فصل ۱۸-۲۰۱۷ برای ایکر کاسیاس با همه دشوار‌ها و تلاطم‌هایی که داشت، پایانی خوش داشت چرا که او سرانجام بعد از سه فصل موفق به کسب اولین جام قهرمانی‌اش در این تیم شد. سنگربان اسپانیایی که تابستان سال ۲۰۱۵ از رئال مادرید به پورتو پیوست و در پایان فصل جاری به دوران حضورش در این تیم خاتمه می‌دهد، شب گذشته (شنبه) با توجه به تساوی اسپورتینگ لیسبون در هفته ماقبل پایانی لیگ پرتغال، اولین قهرمانی‌اش در لیگ پرتغال را قطعی و یک جام دیگر به ویترین افتخاراتش اضافه کرد. این ششمین تجربه کاسیاس از قهرمانی در لیگ پس از ۵ قهرمانی‌اش در لالیگا به همراه رئال مادرید بود.

همچنین با کسب این عنوان، کاسیاس تعداد جام‌های دوران بازیگری‌اش را به ۲۳ جام افزایش داد. از این تعدا جام، او ۱۹ عنوان قهرمانی با رئال مادرید و در مجموع ۲۰ جام را در رقابت‌های باشگاهی کسب کرده است. سه جام دیگر کاسیاس که بیش از هزار بازی انجام داده و ۷۲۵ تای آن در رئال مادرید بوده، در تیم ملی اسپانیا کسب شده است.

جام‌های کاسیاس شامل ۵ قهرمانی در لالیگا، دو قهرمانی در جام حذفی اسپانیا، ۴ قهرمانی در سوپرجام اسپانیا، دو قهرمانی در جام بین قاره‌ای، یک قهرمانی در جام جهانی باشگاه‌ها، دو قهرمانی در سوپرجام اروپا و سه قهرمانی در لیگ قهرمانان، یک قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۰، دو قهرمانی در جام ملت‌های اروپا و یک قهرمانی در لیگ پرتغال می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار