کفشگری: قرارداد دارم و در سایپا می‌مانم/ با صعود نساجی، قائمشهر دیگر شهرِ خسته نیست

هافبک تیم فوتبال سایپا همچنان تمایل دارد در این تیم بماند و به همکاری خود با نارنجی‌پوشان ادامه دهد.

مهرداد کفشگری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره اینکه سایپا با قهرمان شدن استقلال در جام حذفی، توانست سهمیه پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاورد، گفت: عملکرد سایپا در فصل گذشته فوق‌العاده بود و ما حتی می‌توانستیم نایب‌قهرمان شویم تا سهمیه مستقیم را بگیریم. با این حال گرفتن سهمیه پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا هم باارزش است و امیدوارم که بتوانیم در آن بازی موفق باشیم و به مرحله گروهی راه پیدا کنیم.

وی با اشاره به وضعیت قراردادش با سایپا خاطرنشان کرد: من یک فصل دیگر با سایپا قرارداد دارم و در این تیم می‌مانم. از اینکه به این تیم آمدم خیلی خوشحالم، چرا که توانستیم یکبار دیگر خودم را ثابت کنم. از اعتماد علی دایی هم کمال تشکر را دارم و امیدوارم در فصل آینده عملکرد بهتری داشته باشم.

هافبک تیم فوتبال سایپا در مورد اینکه آیا این تیم می‌تواند فصل بعد برای قهرمانی تلاش کند، اظهار داشت: ما امسال نتایج خوبی گرفتیم و طبیعتاً مسئولان باشگاه و دایی برنامه‌هایی برای تقویت تیم دارند. مطمئناً سایپا می‌تواند فصل آینده در بین مدعیان قهرمانی هم قرار بگیرد.

کفشگری با ابراز خرسندی از صعود نساجی مازندران به لیگ برتر تصریح کرد: من از شش هفت سالگی به عشق نساجی و تشویق این تیم به استادیوم می‌رفتم و با این تیم عاشق فوتبال شدم. خیلی خوشحالم که نساجی به لیگ برتر آمد و حالا قائمشهر با صعود نساجی به لیگ برتر، دیگر شهرِ خسته نیست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار