آغاز اردوی تیم ملی تیراندازی با حضور ۲۷ ورزشکار

اردوی آمادگی تیم ملی تیراندازی کشورمان با حضور ۲۷ ورزشکار تفنگ و تپانچه از امروز آغاز و تا ۳۰ اردیبهشت ماه ادامه دارد.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این مرحله از اردوهای آمادگی تیم ملی تیراندازی در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به منظور حضوری موفق در رقابت های جام جهانی آلمان و بازی های آسیایی جاکارتا برگزار می شود.

در رشته تفنگ بادی،امیرمحمد نکونام، مهیار صداقت و الهه احمدی از تهران، حسین باقری از اصفهان، نرجس امام قلی‌نژاد از مازندران، نجمه خدمتی از خراسان جنوبی، زهرا هاشمی از خراسان رضوی، مه‌لقا جام بزرگ از همدان و آرمینا صادقیان و پوریا نوروزیان از ایلام نفراتی هستند که تمرینات خود را در مرحله جدید اردوی تیم ملی تفنگ تحت نظر کادر فنی آغاز می‌کنند.

در رشته تپانچه بادی نیز، محمد احمدی، مهدی تندری، عرفان صلواتی، سارا میرابی، سیده شیرین مرتضوی، آمیتیس جعفری و امیر جوهری خو از تهران، ابراهیم برخورداری و مرتضی علی محمدی از قزوین، فاطمه قدرت آبادی از سمنان، هانیه رستمیان از مازندران، سجاد پور حسینی از گیلان، گلنوش سبقت الهی از اصفهان، جواد فروغی از ایلام، وحید گل خندان از فارس و مینا قربانی از همدان نفراتی هستندکه باید خود را به کادر فنی تیم ملی معرفی نمایند.

گفتنی است جام جهانی آلمان در شهر مونیخ اول تا هشتم خردادماه و بازی های آسیایی از ۲۵ تا ۵ شهریور ماه در جاکارتا برگزار می شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار