آلگری: تا اسکودتو ۳ امتیاز دیگر فاصله داریم/ میلان قدرت گرفته اما جام حذفی را هم می‌خواهیم

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس پس از نزدیک شدن تیمش به کسب هفتمین قهرمانی متوالی در سری A به شاگردان در خصوص قطعی دانستن این افتخار هشدار داد.

، ماسیمیلیانو آلگری پس از پیروزی ۳ بر یک یوونتوس در خانه برابر بولونیا، در دیداری که یووه گل اول را هم دریافت کرده بود به سختی امتیاز گرفتن از این بازی اعتراف و به مردانش در خصوص قطعی دانستن قهرمانی‌شان هشدار داد.

یوونتوس از دو بازی باقیمانده‌اش یک برد دیگر لازم دارد تا قهرمانی‌اش را قطعی کند اما این تیم همین امروز (یکشنبه) می‌تواند هفدهمین اسکودتوی متوالی‌اش را هم کسب کند اگر ناپولی رده دومی در خانه مقابل تورینو تن به شکست دهد.

با این وجود آلگری به مردانش هشدار داد که بازی‌های بعدی‌شان از جمله بازی هفته آینده در خانه رم را آسان فرض نکنند. او در این خصوص به شبکه‌های مدیاست پرمیوم و اسکای اسپورت ایتالیا گفت: هنوز اسکودتوی ما قطعی نشده است. ما سه امتیاز دیگر تا بردن اسکودتو فاصله داریم. بولونیا امشب بازی خوبی انجام داد و سرسختانه دفاع می‌کرد هرچند خود ما هم کارمان را سخت کردیم و یک پنالتی به حریف تقدیم کردیم. خوشبختانه توانستیم واکنش نشان دهیم.

عملکرد یوونتوس به طوری محسوسی بعد از ورود داگلاس کاستا به زمین بازی در نیمه دوم تغییر کرد چرا که او پاس دو گل یووه را داد.

سرمربی ایتالیایی بانوی پیر در این باره هم اظهار داشت: کاستا یکی از آن بازیکنانی است که می‌توانند بر روند بازی تأثیر بگذارند و بازی‌های بسته را باز کنند. او در حالی این بازی خوب را انجام داد که شب گذشته صاحب یک فرزند دختر شده بود و به همین دلیل نتوانسته بود به قدر کافی استراحت کند. به همین دلیل بود که من او را در ترکیب اصلی نگذاشتم. در این مدت اخیر ما بدون بندیکت هوئدس بازی می‌کردیم و به همین دلیل نیاز داشتیم که کوادوو آساموا و الکس ساندرو فشار بیشتری هنگام دفاع به خودشان بیاورند.

یوونتوس چهارشنبه هفته جاری در فینال جام حذفی ایتالیا در استادیو المپیکوی شهر رم به مصاف میلان می‌رود. آلگری درباره آن بازی هم تأکید کرد: ما با میلانی مواجه هستیم که در این چند وقت اخیر قدرت گرفته و خوب بازی می‌کند اما این بازی یک فینال است و بدون شک ما برای بردن آن به میدان می‌رویم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار