اقلیمی: کسب مدال در بازی‌های آسیایی اندونزی سخت شده است

سرمربی تیم ملی کایاک گفت: شرایط قایقرانی در بازی‌های آسیایی اندونزی از دوره گذشته سخت‌تر است و برای کسب مدال کار سختی داریم.

ایرج اقلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص اردوی تیم ملی آب‌های آرام اظهار داشت: تا امروز اردوهای متفاوتی را در بندر ترکمن، بوشهر و قشم پشت سر گذاشتیم. در حال حاضر در تهران اردو داریم و خود را برای حضور در کاپ دو جهانی در آلمان آماده می‌شویم. سپس یک اردوی آمادگی را قبل از بازی‌های آسیایی در مالزی یا یکی از کشورهای نزدیک به اندونزی و نزدیک به شرایط آب و هوا و اقلیمی آن برگزار می‌کنیم.

وی در ادامه افزود: با بررسی عملکرد قایقرانان اواخر خردادماه ترکیب نهایی ملی‌پوشان را جهت حضور در بازی‌های آسیایی اعلام می‌کنیم البته در حال حاضر هم ترکیب تیم تقریبا مشخص است.

سرمربی تیم ملی کایاک در خصوص شرایط بازی‌های آسیایی یادآور شد: شرایط قایقرانی در بازی‌های آسیایی پیش رو از دوره گذشته سخت‌تر است. متاسفانه کشور میزبان ۱۰۰۰ متر تک نفره را حذف کرده در حالی که در این ماده شانس مدال طلا داشتیم. در این دوره در تک نفره ۲۰۰ متر، ۴ نفره ۵۰۰ متر و ۲ نفره ۵۰۰ متر شرکت می‌کنیم و تلاش خواهیم کرد بهترین عملکرد را داشته باشیم.

وی در خصوص حضور رالف و شفر در اردوی تیم ملی گفت: رالف در اردوی آلمان در کنار تیم خواهد بود و شفر نیز در اردوی تهران به کادر فنی کمک خواهد کرد.

اقلیمی در پاسخ به این سوال که حضور رالف و شفر تا چه حد به تیم ملی آب‌های آرام کمک خواهد کرد، گفت: فدراسیون قایقرانی معتقد بود که رالف و شفر کمک خوبی به آب‌های ارام خواهد کرد. قرار بود آنها به عنوان مشاور کنار تیم باشند اما من به شخصه معتقد بودم سیستم آنها با مربیان داخلی متفاوت است و بهتر است ما در سیستم و برنامه تابع آنها باشیم. آنها برنامه ریزی تمرینات را انجام می‌دهند و ما سعی می‌کنیم با سیستم آنها تمرین کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار