پیش بازی بارسلونا - رئال مادرید

دو تیم بارسلونا و رئال مادرید، امشب در ورزشگاه نوکمپ شهر بارسلونا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش "توپ"، شاگردان والورده قهرمانی خود در رقابت های لالیگا را مسجل کرده اند و در حال حاضر با ۸۶ امتیاز صدرنشین هستند. آنها در ۶ بازی اخیر خود، ۴ پیروزی و ۲ تساوی به دست آورده و نسبتا در فرم خوبی قرار دارند. بارسا در این فصل در لالیگا هنوز متحمل شکستی نشده و قهرمان شکست ناپذیر رقابت هاست. آنها به دنبال ثبت این رکورد هستند و باید در چند بازی نهایی نتیجه را حفظ کنند تا این رکورد پابرجا بماند. همچنین لیونل مسی به دنبال این است که در رقابت با رقبا، در صدر فهرست کفش طلا قرار گرفته و این عنوان را از آن خود کند. او با ۳۲ گل در صدر جدول گلزنان لالیگا است و باید دید در نهایت تکلیفش به کجا خواهد رسید.

 

 

 

 

در آن سو رئال با ۷۱ امتیاز در رده سوم جدول قرار رفته و ضعیف تر از آنچه تصور می‌شد ظاهر شده است. فرم آنها شبیه به بارسلونا است و ۴ پیروزی و ۲ تساوی در ۶ بازی اخیر، نشان داده اند که شرایط خوبی را تجربه می‌کنند. با این حال رئال از سوی دیگر، فینال چمپیونزلیگ را پیش رو دارد که اهمیت بسیاری برای آنها دارد و فصل آنها به این دیدار بستگی دارد. با این حال، رئال احتمالا با ترکیب اصلی خود در این دیدار ظاهر خواهد شد تا شکست دیدار رفت را جبران کرده و به هوادارانش پیش از دیدار حساس کیف، روحیه بدهد.

 

 

 

در حالی که بازیکنان بارسا از رئال درخواست کرده بودند که گارد افتخار را برای آنها برگزار کنند، ولی این درخواست توسط باشگاه رئال مادرید رد شد و آنها به این علت که بارسا پس از قهرمانی رئال در جام باشگاه‌های جهان، گارد افتخار برگزار نکردند، این کار را در دیدار امشب انجام نخواهند داد.

 

در ۶ دیدار اخیر دو تیم، ۳ پیروزی برای بارسا، ۲ پیروزی برای رئال و ۱ تساوی به دست آمده است. دنی کارواخال غایب مهم دیدار امشب برای رئال خواهد بود و حضور واران و ایسکو مشخص نیست. در آن سو، سرجی سمپر غایب است و حضور اینیستا در آخرین ال کلاسیکو دوران فوتبالش مشخص نیست.

 

ترکیب احتمالی:

 

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار