کونته: نمی‌خواهم مسئولیت حرف زدن درباره صلاح را به عهده بگیریم!/ اگر می‌خواهیم امیدوار بمانیم باید پیروز شویم

سرمربی چلسی بازی با لیورپول را نبردی حیاتی برای رسیدن به فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا می‌داند.

، آنتونیو کونته، سرمربی چلسی در کنفرانس خبری پیش از بازی با لیورپول در هفته سی و هفتم لیگ برتر از حیاتی بودن رقابت برای تیم آبی‌پوش جهت حضور در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد.

 او گفت: پیروزی برای ما  فرصت خوبی برای رسیدن  به فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا تلقی شود.  اگر می‌خواهیم امیدمان را زنده نگه داریم، باید برنده شویم. مقابل تیم خوب لیورپول کار آسانی نداریم. به نظرم هدف و تمرکز فعلی ما به پایان رساندن فصل به بهترین نحو ممکن است و باید  تلاش کنیم جایگاهی در لیگ قهرمانان فصل آینده داشته باشیم. سرنوشت در دستان ما نیست اما باید با نهایت توان تلاش کنیم و این کار را از کسب ۳ امتیاز برابر لیورپول شروع می‌کنیم. در انتظار آینده هستیم.

 او در ادامه افزود: کسی در مورد صلاح  از من سوال نکرد و  نمی‌خواهم  این مسئولیت را به گردن بگیرم!  فکر می‌کنم فصل جاری برای صلاح فوق العاده سپری شد. ما در حال حرف زدن در مورد یک بازیکن واقعا خوب هستیم. در ایتالیا او را می‌شناختم اما بسیار سخت می‌شد چنین فصلی را برایش متصور شد. ما از فردی خاص با ویژگی خاص حرف می‌زنیم. از دید من محمد بسیار فرصت طلب بوده و هر فرصتی را  به بهترین نحو  به گل تبدیل می‌کند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار