اسپالتی: باید اودینزه را عقب زمین بفرستیم/ به هیچ سوالی درباره بازی با یوونتوس پاسخ نمی‌دهم!

سرمربی اینترمیلان با فراموشی بازی مقابل یوونتوس به دنبال پیروزی تیمش مقابل اودینزه است.

، لوچانو اسپالتی، سرمربی اینترمیلان در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل اودینزه در هفته سی و ششم سری A ایتالیا از لزوم پیروزی سخن گفت.

 او اظهاراتش را این‌گونه شروع کرد:  پس از حواشی بازی با یوونتوس، هفته آسانی را پشت سر نگذاشتیم. مشخصا از نتیجه به دست آمده خوشحال نیستیم اما باید واکنش نشان دهیم.در هفته‌هایپایانی لیگ قرار داریم و  همه چیز به  خود ما بستگی دارد. باید در اودینه پیروز شویم. نمی‌خواهیم به هیچ سوالی در خصوص دنیله اورساتو و بازی یوونتوس پاسخ دهم زیرا پرونده آن بازی بسته شده است. برابر یوونتوس نشان دادیم تیمی بسیار قوی هستیم اما به چیزی استثنایی برای اثبات این موضوع نیاز نداریم.

 او در ادامه افزود: باید همیشه قدرت خود را ثابت کنیم  و  از آنچه در بازی‌های قبلی اتفاق افتاد، درس بگیریم. در پایان فصل هرکاری که بازیکنان انجام داده‌اند را ارزیابی خواهیم کرد. اودینزه نسبت به جایگاهش در جدول تیم بسیار قدرتمندتری است و در ابتدای فصل ما را شکست داد. باید مالکیت بالایی داشته باشیم و تا زمان مطمئن شدن از کسب برد، به حریف فشار آورده و آن‌هارا به عقب زمین بفرستیم. برای جانشینی وسینو و دی آمبروزیو مهره‌های لازم را داریم.غیبت این ۲ بازیکن  تغییرات تاکتیکی ما را به هم نمی‌زد.  از بین سانتون و دالبرت یک نفر در پست دفاع چپ بازی خواهد کرد. سانتون مسئول شکست برابر یوونتوس نیست و بابت سرزنش شدن او متاسفم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار