آخرین اردوی تمرینی حریف ایران در سوئیس برگزار می‌شود

شاگردان اروی رِنار پیش از سفر به روسیه در کشور سوئیس آخرین اردوی تمرینی خود را برپا خواهند کرد.

، تیم ملی فوتبال مراکش که یکی از رقبای تیم ملی ایران در گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ است، پس از سفر به روسیه اردویی یک هفته‌ای بین تاریخ‌های ۲۷ مِی تا ۶ ژوئن (۶ تا ۱۶ خرداد) در شهر والایس واقع در جنوب سوئیس برگزار خواهد کرد. شاگردان اِروی رنار در زمانی که در سوئیس هستند در شهر ژنو در دیدارهای دوستانه‌ای ابتدا در تاریخ ۳۱ مِی (۱۰ خرداد) به مصاف اوکراین می‌روند و سپس در تاریخ ۴ ژوئن (۱۴ خرداد) با اسلواکی دیدار خواهند کرد.

همچنین قرار است تیم ملی عربستان پیش از عزیمت به روسیه در شهر باد راگاز واقع در شرق سوئیس آخرین اردوی تمرینی‌اش را بین تاریخ‌های ۱۹ مِی تا ۶ ژوئن (۱۹ اردیبهشت تا ۱۶ خرداد) برگزار کند. عربستان در سوئیس با تیم باشگاهی سنت‌گالن بازی خواهد کرد و سپس در بازی‌های دوستانه با ایتالیا در تاریخ ۲۸ مِی (۷ خرداد) و با پرو در تاریخ ۳ ژوئن (۱۳ خرداد) دیدار خواهد کرد. عربستان در گروه A با تیم‌های روسیه، اروگوئه و مصر همگروه است.

تیم ملی فوتبال تونس نیز بین تاریخ‌های ۲۹ مِی تا ۴ ژوئن (۸ تا ۱۴ خرداد) در شهر وربیه سوئیس اردوی تمرینی خود را پیش از سفر به روسیه برپا خواهد کرد و در تاریخ یکم ژوئن (۱۱ خرداد) دیداری دوستانه با ترکیه در شهر ژنو انجام خواهد داد. تونس در گروه G جام جهانی ۲۰۱۸ با تیم‌های انگلیس، بلژیک و پاناما رقابت خواهد کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار