حریف ایران با طرفداران پرشمار در جام جهانی ۲۰۱۸

یورش پرتغالی ها به روسیه با ۸ پرواز در روز

آخرین حریف ایران در گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ با حمایت یکی از معروف ترین ایرلاین های این کشور با طرفداران پرشمار خود به مصاف رقبا می رود.

به گزارش "توپ"، پرتغال به عنوان قهرمان یورو ۲۰۱۶ در حالی به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی وارد جام جهانی ۲۰۱۸ می شود که یکی از ایرلاین های معروف و سرشناس این کشور در راستای حمایت از تیم ملی این کشور تصمیم گرفت طی یک ماه برگزاری رقابت های مرحله گروهی جام جهانی تعداد پروازهای روزانه خود به مسکو را هشت برابر کند.


بنا به اعلام سایت sabado پرتغال، هواپیمایی TAP این کشور تصمیم گرفته در راستای حمایت از قهرمان اروپا طی روزهای ۹ ژوئن تا ۱۹ ژوئیه تعداد پروازهای روزانه خود از لیسبون به مسکو را از یک پرواز به هشت پرواز افزایش دهد تا فوتبالدوستان پرتغالی مشکلی از بابت سفر به روسیه و تماشای جام جهانی به خصوص در بازی های پرتغال مقابل ایران، اسپانیا و مراکش نداشته باشند.


این سایت مدعی شد تا کنون بیشتر رزروهای صورت گرفته بعد از تصمیم این ایرلاین برای تماشای بازی پرتغال با ایران و کارلوس کی روش صورت گرفته ضمن این که جدال پرتغال با اسپانیا نیز با استقبال جالب توجهی در راه خرید بلیت سفر در روز بازی مواجه شده است.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار