هاینکس: نویر هفته بعد قدم جدیدی برمی‌دارد/ این خداحافظی من همیشگی نیست

سرمربی بایرن در روزهای پایانی مربیگری در تیم باواریایی به پیروزی در بازی‌های باقی مانده فکر می‌کند.

، یوپ هاینکس، سرمربی بایرن‌مونیخ در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش در هفته سی و سوم بوندس‌لیگا مقابل کلن سقوط کرده از انگیزه فراوان برای پیروزی پس از حذف از لیگ قهرمانان سخن گفت. 

او اظهار داشت: کلن باشگاهی با تجربه و قدیمی است. امیدوارم آن‌ها هر چه زودتر دوباره به بوندس‌لیگا برگردند. مهم‌ترین نکته بازی، کسب ۳ امتیاز نام دارد و بس. داستان من و بایرن مونیخ  یک داستان موفقیت آمیز به نظر می‌رسد. وقتی باشگاه  از من مشاوره بخواهند با کمال میل در خدمت هستم. زندگی جدید ادامه دارد و شما خیلی زود گذشته را فراموش می‌کنید.

او در ادامه افزود: نویر هفته بعد قدم جدیدی خواهد برداشت. با این حال  در ترکیب حضور نخواهد داشت. به طور خلاصه بگویم خود نویر هم با من درباره نیامدن به مادرید موافق بود. تا جایی که می‌دانم  او از لحاظ جسمی وضعیت خوبی دارد و همچنان جاه طلب است چون  می‌خواهد به جام جهانی برود.البته نویر نباید ریسک کند چون  چند بار مصدوم شده است و دیگر نباید اشتباهی انجام دهد. جدایی من از بایرن، یک خداحافظی همیشگی نیست. سال ۲۰۱۳ هم از باواریا رفتم. اکنون از کارم لذت می‌برم.  هنگامی که  همراه همسر به خانه برگردم، این روزها را مرور خواهم کرد. با این حال هنوز دوست دارم در زمین تمرین باقی بمانم.

 

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار