دوومیدانی قهرمانی نوجوانان کشور| قم قهرمان شد/ معرفی برترین‌های روز پایانی

تیم قم فاتح عنوان نخست رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی نوجوانان پسر کشور شد.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، مسابقات دوومیدانی قهرمانی نوجوانان پسر کشور که با حضور ورزشکارانی از استان‌های سراسر ایران به میزبانی هیئت استان کردستان از صبح دیروز (پنجشنبه) در سنندج آغاز شده بود، عصر امروز با قهرمانی تیم قم به پایان رسید.

تیم‌های تهران، گلستان، همدان، زنجان و خراسان رضوی نیز به عنوان‌های دوم تا ششم تیمی دست یافتند.

این دوره از مسابقات به منظور معرفی نفرات و تیم‌های برتر و همچنین ارزیابی عملکرد نوجوانان برای انتخاب ترکیب تیم ملی با توجه به تعیین رکوردهای ورودی از سوی فدراسیون دوومیدانی برگزار شد.

مراسم اختتامیه و اهدای جوایز به قهرمانان و تیم‌های برتر با حضور هاشم صیامی، دبیر فدراسیون دوومیدانی، عباس فتحی، مسئول کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون، سایه میرصادقی، رئیس هیئت استان کردستان و تنی چند از رؤسا و مسئولان هیئت‌های استانی برگزار شد.

نتایج برترین‌های روز پایانی مسابقات دوومیدانی قهرمانی نوجوانان پسر کشور به شرح زیر است:

 نتیجه پرتاب چکش:
حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان: ۶۵.۰۰ متر

نفر اول: سهند نوری - آذربایجان غربی - ۵۳.۰۸
نفر دوم: احسان تاجیک - تهران - ۴۹.۲۴
نفر سوم: ابوطالب گرگانی - گلستان - ۴۵.۰۵

نتیجه ۲۰۰۰ متر بامانع:
حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان: ۶:۱۳.۰۰

نفر اول: علی مطهری منش فارس - فارس - ۶:۲۷.۱۵
نفر دوم: میلاد رضایی - اردبیل - ۶:۳۵:۲۶
آرش قاسمی - همدان - ۶:۴۲.۲۲

نتیجه پرتاب دیسک:
حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان: ۵۴.۰۰ متر

نفر اول: احمدرضا غلامیان - کهگیلویه و بویراحمد - ۴۹.۹۹
نفر دوم: حسین یادگاری - خراسان رضوی - ۴۷.۴۷
نفر سوم: علی بهرامی - لرستان - ۴۷.۰۲

نتیجه پرش بانیزه:
حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان :۴.۴۰ متر 

مقام اول: علی محمد زابلی - قم  - ۳.۴۰ 
مقام دوم: عرفان محمودی - تهران - ۳.۴۰ 
مقام سوم: روح الله مصطفوی - یزد  - ۲.۴۰ 
مقام سوم: محمد جواد ابراهیمی - تهران - ۲.۴۰ 

نتیجه ۴۰۰ متر بامانع :
حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان :  ۵۳.۸۵ ثانیه 

مقام اول: حامد حسنی - یزد - ۵۶.۰۹ 
مقام دوم: سید فرزام آدینه فتح - خراسان رضوی - ۵۶.۶۷ 
مقام سوم: علیرضا رجبی - زنجان - ۵۷.۴۸ 

نتیجه ۸۰۰ متر :
حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : ۱:۵۶.۰۰ دقیقه 

مقام اول: سبحان احمدی - کرمانشاه - ۱:۵۷.۹۲
مقام دوم: محمد مقتدری - اصفهان - ۲:۰۰.۰۰ 
مقام سوم: علیرضا حاج هاشمی - اصفهان - ۲:۰۱.۱۹

نتیجه ۲۰۰ متر:
حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان :  ۲۱.۸۵ ثانیه 

مقام اول: علی قاسم بابایی - قم - ۲۲.۰۳
مقام دوم:‌ محمدباقر محمدی - قم - ۲۲.۶۴ 
مقام سوم:‌محمدصفا میرابی - گلستان - ۲۲.۷۳ 

نتیجه پرش سه گام:
حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان :   ۱۴.۷۰ متر 

مقام اول: حمیدرضا کیا - گلستان - ۱۵.۴۶ ( ورودی)
مقام دوم: مبین مداحی - گلستان - ۱۴.۸۳ (ورودی)
مقام سوم: علیرضا حقیقی - اصفهان - ۱۴.۵۳

نتیجه پرتاب نیزه:
حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : ۶۹.۰۰ متر 

مقام اول: علی فتحی گنجی - لرستان - ۶۲.۷۳ 
مقام دوم: مهدی عنایتی - ایلام - ۵۷.۱۸ 
مقام سوم:‌ سجاد افشون - کهگیلویه و بویراحمد - ۵۶.۷۵

نتیجه ۳۰۰۰ متر:
حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان :۸:۵۵.۰۰ دقیقه 

مقام اول: محمدرضا جهانگردی - همدان  ۱۰:۰۰.۱۶
مقام دوم: مهدی خزایی - همدان - ۱۰:۱۴.۵۵

نتیجه رله سوئیسی (امدادی)

مقام اول: قم  - ۲:۰۳.۹۹ 
مقام دوم: کرمانشاه - ۲۰۵.۳۹ 
مقام سوم: البرز - ۲:۰۵.۴۹

نتیجه دهگانه:

مقام اول: عرفان محمودی - تهران - ۵۴۱۵
مقام دوم: شهاب شبانی - اصفهان - ۵۲۲۰
مقام سوم: معین مرادی - تهران - ۴۴۴۸

نتیجه تیمی :

مقام اول:‌ قم - ۴۹ امتیاز 
مقام دوم: تهران - ۴۶ امتیاز 
مقام سوم: گلستان - ۳۱ امتیاز
مقام چهارم: همدان - ۳۰ امتیاز 
مقام پنجم: زنجان - ۳۰ امتیاز 
مقام ششم: خراسان رضوی - ۲۷ امتیاز 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار