درخشان: در گروه D فقط عراق می‌تواند مقابل ایران بایستد/ تیم ملی بعد از جام جهانی نیاز به یک ایده جدید دارد

پیشکسوت فوتبال کشورمان اعتقاد دارد فقط تیم عراق می‌تواند در مرحله گروهی مسابقات جام ملت‌های آسیا برای ایران دردسرساز شود.

حمید درخشان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی در مورد قرعه‌کشی مسابقات جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا و همگروهی تیم ملی فوتبال کشورمان با تیم‌های عراق، ویتنام و یمن اظهار داشت: به نظرم ایران در گروه خوب و خیلی ساده‌ای قرار گرفته است. در این گروه فقط یک تیم وجود دارد که آن هم عراق است و سایر تیم‌ها توانایی ایستادن مقابل ایران را ندارند.

وی ادامه داد: به نظرم در گروه D فقط عراق می‌تواند برای ما دردسرساز شود. این کشور هم فقط کمی می‌تواند مقابل ما مقاومت کند،‌ در غیر این‌صورت مشکلی نمی‌تواند ایجاد کند. به نظرم با این تیمی که ما داریم می‌توانیم در جام ملت‌های آسیا موفق شویم. ما تیمی باتجربه، جوان و تقریباً کامل داریم که بعد از مسابقات جام جهانی کامل‌تر هم خواهد شد و فکر می‌کنم شانس خوبی برای موفقیت در جام ملت‌ها داریم.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در مورد بحث تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش  اینکه آیا به نظرش قرارداد این مربی باید تمدید شود یا خیر، تصریح کرد: من احساس می‌کنم باید یک تحول جدید در تیم ملی ایران اتفاق بیفتد. کی‌روش در چند سالی که سرمربی ایران بوده، هر چه داشته در تیم گذاشته است و به نظرم ما نیاز به یک ایده جدید داریم.

تسنیم، تیم ملی فوتبال کشورمان در گروه D مسابقات جام ملت‌های آسیا با تیم‌های عراق، ویتنام و یمن همگروه شده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار