بن‌عطیه: اتفاقات خوبی در انتظار سوارکاری آسیا و ایران خواهد بود

رئیس فدراسیون آسیایی سوارکاری اعتقاد دارد که اتفاقات خوبی در انتظار سوارکاری آسیا و ایران خواهد بود.

خبرنگار ورزشی ، حمد بن‌عطیه در حاشیه برگزاری اجلاس آسیایی - اقیانوسیه سوارکاری اظهار داشت: در اجلاس تهران تصمیمات خوبی گرفته شد و ما از میزبانی‌هایی که به کشورهای مختلف داده شد، راضی هستیم. روابط حسنه‌ای که بین ایران و قطر وجود دارد، اتفاقات خوبی را در آینده برای سوارکاری ایران رقم خواهد زد.

وی افزود: از فدراسیون ایران تشکر می‌کنم که میزبانی این اجلاس را بر عهده گرفت. با حضور در ایران و بازدید از امکانات سوارکاری ایران به این باور رسیدم که وضع سوارکاری این کشور بهتر از آن چیزی است که فکر می‌کردم.

رئیس فدراسیون آسیایی سوارکاری با اشاره به وضعیت بحث قرنطینه در ایران گفت: حمل‌ونقل اسب در برخی از نواحی ایران باعث ایجاد چالش‌هایی در موضوع قرنطینه اسب‌ها شده است. در رابطه با حل این موضوع فعالیت‌هایی را شروع کرده‌ایم. البته در این موضوع دولت‌ها نیز باید ورود کنند. ایران نیز باید رایزنی‌هایی را در این زمینه با نهادهای بین‌المللی انجام دهد. برای مثال با نوشتن مقالاتی سالم بودن رشته سوارکاری در ایران را بیان کنند.

بن‌عطینه گفت: اجلاس آسیایی در تهران بسیار رضایت‌بخش بود. توری که در تهران داشتیم، برای من بسیار جالب بود. به نظرم اتفاقات خوبی در انتظار سوارکاری آسیا و ایران خواهد بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار