راموس: برای ما صلاح یکی از ۱۱ بازیکن لیورپول است/ ترس هرگز در من جایی نداشته است

کاپیتان کهکشانی‌ها می‌گوید سابقه بازی مقابل مهاجمان بزرگ تاریخ را دارد و از رویارویی با محمد صلاح ترسی ندارد.

، تیم‌های فوتبال رئال مادرید و لیورپول که به ترتیب با حذف بایرن مونیخ و رم به دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کردند، در تاریخ ۲۶ مِی (۵ خرداد) در حالی در ورزشگاه المپیسکی شهر کیف به مصاف هم خواهند رفت که در کنار کریستیانو رونالدو، نگاه‌ها به محمد صلاح مصری هم خواهد بود، کسی که در فصل جاری ۴۳ گل در رقابت‌های مختلف برای سرخپوشان مرسی‌ساید به ثمر رسانده است.

سرخیو راموس، مدافع و کاپیتان رئال مادرید در گفت‌وگو با نشریه «میرر» انگلیس درباره رویارویی با ستاره مصری لیورپول گفت: ما این فصل دیدیم که صلاح قادر به انجام چه کارهایی است، اما وقتی با لیورپول مصاف کنیم، برای ما او یکی از ۱۱ بازیکن آنها است. در طول دوران حرفه‌ای‌ام، با بهترین مهاجمان جهان که برخی از آنها بهترین مهاجمان تاریخ فوتبال بوده‌اند، روبه‌رو شده‌ام. ترس هرگز در من جایی نداشته است. بله، به حریف احترام می‌گذارم، اما ترس هرگز در من جایی نداشته است.

راموس با اشاره به چهارمین حضور رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان در پنج فصل اخیر تأکید کرد: ما نباید مغرور شویم، اما می‌توانیم اعتماد به نفس داشته باشیم. می‌دانیم که قهرمانی در لیگ قهرمانان در DNA رئال مادرید است. ما برای دومین بار می‌خواهیم از عنوان قهرمانی‌مان دفاع کنیم و نمی‌خواهیم این فرصت را به سادگی از دست بدهیم.

کاپیتان سفیدپوشان مادریدی در پایان خاطرنشان کرد: با تمام احترام به لیورپول، شاید برخی در شروع فصل فکر نمی‌کردند که آنها به دیدار فینال برسند، اما آنها با شایستگی هر چه تمام به این مرحله رسیدند. به هر حال می‌دانیم که چطور به صورت تیمی در فینال بازی کنیم و برای این کار آماده‌ایم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار