نامجومطلق: استقلال در این فصل لیاقت یک جام را داشت/ شناخت قلعه‌نویی از استقلال می‌تواند کار شفر را سخت کند

پیشکسوت باشگاه استقلال اعتقاد دارد این تیم در فصل تازه به پایان رسیده لیگ برتر و جام حذفی لیاقت کسب یک جام را داشته است.

مجید نامجومطلق در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی درباره پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل خونه‌به‌خونه بابل در فینال جام حذفی اظهار داشت: ابتدا این قهرمانی را به هواداران استقلال تبریک می‌گویم. استقلال در این چند سال جامی به دست نیاورده بود و به نظرم این قهرمانی هدیه خوبی به هواداران این تیم بود.

وی ادامه داد: هر چند استقلال مقابل تیم با انگیزه خونه‌به‌خونه، مانند بازی‌های قبل عملکرد خوبی نداشت اما به نظرم این تیم لیاقت یک جام را در این فصل داشت. این قهرمانی را به مسئولان،‌ کادرفنی و بازیکنان این تیم تبریک می‌گویم. امیدوارم این قهرمانی راهی را برای موفقیت استقلال در لیگ قهرمانان آسیا باز کند. تیم شفر در چند بازی گذشته مالکیت توپ، تنوع تاکتیکی و خلق موقعیت زیادی داشت،‌ اما در فینال جام حذفی این قابلیت را از خود نشان نداد. به نظرم یکی از دلایل آن هم این بود که شرایط خونه‌به‌خونه تا روز آخر مشخص نبود و این از نظر ذهنی تأثیر منفی روی بازیکنان استقلال گذاشت. در هر صورت خدا را شکر استقلال در فینال جام حذفی پیروز شد و بعد از چند سال یک جام به دست آورد.

پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد تمدید قرارداد وینفرد شفر تصریح کرد: این مربی از زمانی که به استقلال آمده خوب کار کرده است و موفق شده این تیم را دوباره به جدول لیگ برتر بازگرداند. شاید اگر شفر چند هفته زودتر به استقلال می‌آمد می‌توانست تهدید جدی برای قهرمانی پرسپولیس باشد. در هر صورت شفر از نظر فنی خوب کار کرده و تیمش رشد چشمگیری داشته است و باید هم تمدید قرارداد شفر اتفاق می‌افتاد. از جزئیات قرارداد جدید این مربی خبر ندارم، اما امیدوارم این قرارداد معقولانه باشد.

نامجومطلق در پایان در خصوص دیدار روز سه‌شنبه استقلال مقابل ذوب‌آهن در لیگ قهرمانان آسیا،‌ عنوان کرد: مطمئناً بازی سختی خواهد بود و ذوب‌آهن هم تیم قدرتمندی است. مهمتر از همه شناختی است که قلعه‌نویی از تیم استقلال دارد و این می‌تواند کار تیم شفر را سخت کند. در هر صورت به نظرم استقلال از نظر فنی شرایط بهتری نسبت به ذوب‌آهن دارد و می‌تواند برنده این دیدار باشد. یعنی اگر بخواهیم برای دو تیم شانس در نظر بگیریم،‌ شانس استقلال برای پیروزی بسیار بیشتر از ذوب‌آهن است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار