اولرایش: بعد از ۸ ماه بی‌نقص به خاطر یک اشتباه فوراً مورد انتقاد قرار گرفتم

دروازه‌بان بایرن مونیخ در مورد اشتباه مهلکش مقابل بایرن مونیخ و وضعیتی که در آن قرار دارد، سخن گفت.

، اسون اولرایش که در بازی سه‌شنبه شب بایرن مونیخ مقابل رئال مادرید در دور برگشت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا روی پاس نامطمئن تولیسو، اشتباه مهلکی مرتکب شد که به گل دوم رئال مادرید منجر شد، در گفت‌وگو با روزنامه «بیلد» آلمان در یادآوری آن اتفاق گفت: به هر حال سرنوشت دروازه‌بانی اینطور است. اگر یک مهاجم مرتکب اشتباه شود خیلی برایش بد نمی‌شود، اما اگر مدافع میانی اشتباهی کند اوضاع برای وی بدتر می‌شود و اگر هم دروازه‌بان چنین اشتباهی کند که فوراً مورد هدف قرار می‌گیرد.

وی که در  فصل جاری پس از مصدومیت مانوئل نویر تبدیل به دروازه‌بان اول مونیخی‌ها شد، افزود: من هشت ماه مرتکب اشتباهی نشدم، اما اکنون به خاطر اشتباهی که در بازی با رئال مادرید کردم، مورد انتقاد قرار گرفته‌ام. جای تأسف دارد که در این وضعیت هستم.

اولرایش ۲۹ ساله تصریح کرد: در آن صحنه خودم را برای موقعیت تک‌به‌تک آماده می‌کردم که توپ از من گذشت. واقعیت این بود که به خودم آمدم و دیدم که نمی‌توانم با دست توپ را بگیرم، برای همین سعی کرد توپ را با پایم کنترل کنم، اما موفق به این کار  نشدم.

دروازه‌بان بایرنی‌ها ضمن تشکر از هم‌تیمی‌هایش بابت حمایت‌هایی که در این چند روز از وی داشته‌اند، خاطرنشان کرد: هم‌تیمی‌هایم فوق‌العاده بودند. آنها به من گفتند که ما یک تیم هستیم و علت حذف ما از لیگ قهرمانان نمی‌تواند یک نفر خاص باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار