آلگری: ادعاهای بعد از دربی ایتالیا شبیه کمدی بود/ در سری A هر اتفاقی ممکن است رخ دهد

سرمربی بانوی پیر می‌گوید رقابت در سری A ایتالیا طوری پیش‌ می‌رود که هر اتفاقی ممکن است، رخ دهد.

، ماسیمیلیانو آلگری در آستانه دیدار فردا شب (شنبه) شاگردانش مقابل بولونیا در هفته سی‌وششم سری A ایتالیا، با حضور در کنفرانس خبری با اشاره به رقابت‌ نزدیک در بالای جدول بین یوونتوس و ناپولی برای کسب عنوان قهرمانی گفت: نسبت به همین مقطع در فصل گذشته چند امتیاز کمتر کسب کرده‌ایم و هنوز کورس رقابت برای کسب عنوان قهرمانی ادامه دارد چون ناپولی فصل فوق‌العاده‌ای داشته است.

وی افزود: تقریباً به پایان فصل رسیده‌ایم و باید فردا شب بازی خود را با برد به پایان ببریم و سپس به بهترین شکل ممکن خود را آماده رویارویی با میلان در فینال جام حذفی ایتالیا کنیم. ما باید در بازی فردا در کنار احترامی که برای بولونیا می‌گذاریم، مصمم به کسب پیروزی باشیم. قطعاً بولونیا هم برای ارائه بازی فوق‌العاده پا به تورین خواهد گذاشت و ما نباید مغرور باشیم و باید گامی دیگر برای کسب اسکودتو برداریم.

سرمربی یوونتوس با تأکید بر اینکه در بازی فردا شب دیبالا و ایگواین در نوک خط حمله تیمش ایفای نقش خواهند کرد و یووه به گلزنی این دو بازیکن نیاز دارد، در مورد ادعاهای بعد از بازی با اینتر و بحث نقش داشتن وی و یوونتوس در تعیین نتیجه این دیدار (آن بازی با نتیجه ۳ بر ۲ به سود بانوی پیر انجامید) خاطرنشان کرد: بحث‌هایی که در مورد بازی با اینتر مطرح شد، کمی شبیه به کمدی بود، اما باید بگویم که تصاویر گویای همه چیز است. بیایید به زمین برگردیم. همه چیز در لیگ هنوز باز است و هر اتفاقی ممکن است، رخ دهد. این نشان می‌دهد که فصل خوبی بوده است.

آلگری همچنین در خصوص آینده حرفه‌ای خود هم گفت: من با یوونتوس گره خورده‌ام و حس خوبی از بودن در این تیم دارم. حرف دیگری برای گفتن ندارم. چیزی که امروز مهم است کسب هفتمین قهرمانی متوالی در سری A و فتح جام حذفی اسنت.

وی همچنین درباره استفاده از فناوری کمک‌داور ویدئویی (VAR)  در رقابت‌های سری A گفت: اگر از این فناوری به درستی استفاده شود، بسیار کارآمد است. در ایتالیا پس از اینکه به استفاده از VAR عادت کردند، اکنون به درستی کار می‌کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار