تأیید اساسنامه جدید سوارکاری کنفدراسیون آسیا و اقیانوسیه در تهران

اجلاس کنفدراسیون آسیا و اقیانوسیه سوارکاری پس از سه روز برگزاری در تهران با تأیید اساسنامه جدید این کنفدراسیون به پایان رسید.

خبرنگار ورزشی ، اجلاس آسیایی سوارکاری با حضور ۲۲ کشور از آسیا و اقیانوسیه به میزبانی تهران برگزار شد. این اجلاس که از روز چهارشنبه آغاز شده بود، امروز (جمعه) با تأیید اساسنامه جدید کنفدراسیون آسیا و اقیانوسیه به کار خود پایان داد.

در این اجلاس آسیایی که برای نخستین‌بار پس از پیروزی انقلاب اسلامی در سطح بین‌المللی برای رشته سوارکاری برگزار شده بود نمایندگان آسیایی به بررسی اساسنامه جدید کنفدراسیون سوارکاری آسیا پرداختند.

اعضای حاضر در اجلاس نخست به بررسی مفاد اساسنامه پرداختند و روز دوم از کاخ موزه سعد‌آباد، برج میلاد و باشگاه سوارکاری آزمون و امکانات این رشته در ایران بازدید کردند.

میهمانان آسیایی اجلاس تهران امروز هم مجمع عمومی کنفدراسیون آسیا و اقیانوسیه را برگزار کردند. در جلسه امروز روند بررسی اساسنامه جدید پیگیری و در نهایت به تأیید حاضرین در اجلاس رسید.

همچنین در جلسه امروز اعضای کنفدراسیون آسیا و اقیانوسیه منطقه جدیدی در سطح آسیا ایجاد شد که ریاست آن به صورت موقت به کشور عمان داده شد. 

براساس این گزارش، با تصویب اعضای مجمع عمومی کنفدراسیون آسیایی سوارکاری قطر به‌عنوان میزبان سال ۲۰۱۹ کنفرانس آسیا و اقیانوسیه انتخاب شد. 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار