خراب کردن رکورد بارسا

ماموریت ویژه رئال در ال کلاسیکوی نوکمپ

بر خلاف شایعات، زیدان قصد ندارد از ترکیب دوم خود برابر بارسلونا در ال کلاسیکوی روز یکشنبه استفاده کند.

به گزارش "توپ"، پس از صعود رئال به فینال لیگ قهرمانان و با توجه به اینکه کهکشانی ها در رده سوم لالیگا قرار دارند و نتیجه ال کلاسیکو تاثیر چندانی در جدول رقابت ها ندارد، برخی منابع ادعا کرده بودند که زیدان قصد دارد به بسیاری از ستاره های خود برابر بارسا استراحت بدهد.

آاس اما ضمن رد این شایعه، امروز گزارش داد که زیدان قصد دارد تا با تمام قوا تیمش را به مصاف بارسا بفرستد با این هدف که اجازه ندهد آبی و اناری ها فصل را بی شکست به پایان ببرند و از این حیث رکوردی خیره کننده به نام خود ثبت کنند.

 

 

 

 

در واقع ال کلاسیکو بهترین فرصت برای رئالی ها خواهد بود تا در لالیگا اعاده حیثیت کنند و با شکست بارسا، روحیه مضاعفی نیز برای فینال لیگ قهرمانان بگیرند.

 

طبق این گزارش، ناواس درون دروازه رئال می ایستد. در خط دفاع و در حالی که واران مصدوم است، از بین ناچو و وایه خو، یکی جای او را پر خواهد کرد. راموس نیز دیگر مدافع میانی رئال خواهد بود.

در سمت چپ، مارسلو جایگاه ثابتی دارد اما در جناح راست که کارواخال مصدوم است، احتمالا لوکاس واسکز به میدان خواهد رفت. او در بازی برگشت با بایرن نیز در این پست بازی کرد. این امکان هم وجود دارد که وایه خو مدافع میانی شود و ناچو جای کارواخال را پر کند.

 

در خط میانی، کروس، مودریچ، کاسیمیرو و آسنسیو بازی خواهند کرد و رونالدو و بنزما نیز زوج هجومی رئال هستند.

 

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار