برانکو: مطمئنم باشگاه برای تمدید قرارداد بازیکنان راه حلی پیدا می‌کند/ انتخاب کرانچار یک اقدام درخشان بود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت که اطمینان دارد باشگاه راهکاری برای تمدید قرارداد بازیکنان پیدا خواهد کرد.

خبرنگار ورزشی ، برانکو ایوانکوویچ درباره بازی هفته آینده پرسپولیس برابر الجزیره امارات در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: قبل از هر چیز مهمترین نکته این است که همه بازیکنان سلامت هستند. علیپور برگشته و تنها مصدم ربیع‌خواه است که امروز جراحی کرد و برای او آرزوی سلامتی دارم.  همه می‌دانیم که الجزیره قهرمان قاطع لیگ امارات بوده اما مقابل این تیم کوتاه نمی‌آییم و می‌خواهیم برنده باشیم. طبیعی است هر تیمی که از مرحله گروهی بالا بیاید باید مورد احترام باشد و دست کم گرفته نشود.

سرمربی پرسپولیس درباره بحث تمدید قرارداد بازیکنانی مانند مسلمان، احمدزاده، کامیابی‌نیا، محرمی و امیری، گفت: باشگاه در حال مذاکره است و واضح است که توقعات دو طرفه است. هم بازیکن و هم باشگاه باید با هم تعامل کنند. مطمئنم که باشگاه راه حلی پیدا می‌کند که همه راضی باشند.

وی در رابطه با اینکه قرار است بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس بعد از بازی با الجزیره در اختیار تیم ملی قرار بگیرند، تصریح کرد: من نمی‌دانم که اردوی تیم ملی از چه تاریخی آغاز می‌شود.  این موضوع مربوط به سرمربی تیم ملی می‌شود. در این باره هیچ وقت مشکلی وجود نداشته و همیشه پرسپولیس بازیکنان را در اختیار تیم ملی قرار داده است. بعد از بازی الجزیره هم بازیکنان آزاد خواهند شد و ملی‌پوشان می‌توانند را اختیار تیم ملی باشند.

برانکو در رابطه با انتخاب دوست صمیمی‌اش زلاتکو کرانچار به عنوان سرمربی تیم امید ایران، خاطرنشان کرد: ایشان به اینجا آمده تا هدایت تیم امید را برعهده بگیرد. من قبلا هم اعلام کرده بودم که برای تیم امید یک افتخار است که فرد بزرگی چون کرانچار هدایت آن را برعهده بگیرد. شخصی که در زمان بازیگری‌ و مربیگری‌اش دانش بالایی داشته و موفق شده هم در کرواسی و هم در ایران قهرمانی به دست بیاورد. او توانسته تیم ملی کرواسی را به جام جهانی برساند. قطعا این اقدام یک اقدام بسیار خوب و درخشان برای فدراسیون فوتبال ایران خواهد بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار