بازگشت منشا و غیبت پیروانی در تمرین پرسپولیس/ بیرانوند مبهوت هنرنمایی شجاع

مهاجم نیجریه‌ای تیم فوتبال پرسپولیس پس از چند روز غیب در ورزشگاه شهید کاظمی حضور پیدا کرد.

خبرنگار ورزشی ، تمرین تیم فوتبال پرسپولیس برای دیدار مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمان آسیا الجزیره امارات امروز (چهارشنبه) از ساعت ۱۱ در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.

* بازیکنان ابتدا مثل روزهای گذشته به مدت ۳۰ دقیقه در سالن بدنسازی کار با وزنه انجام دادند، سپس زیر نظر برانکو به کارهای ترکیبی و مرور تمرینات تاکتیکی روی آوردند. در ادامه بازیکنان کارهای استقامتی و حفظ توپ و سانتر از جناحین و تمرین گلزنی را در دستور کار قرار دادند. 

* خبرنگاران و عکاسان با ۳۰ دقیقه تاخیر اجازه ورود به محل تمرین را پیدا کردند.

*  گادوین منشا  که در روزهای گذشته بخاطر مسائل شخصی در تمرین غیبت داشت امروز با حضور در ورزشگاه شهید کاظمی به تمرین پرداخت. 

* علی علیپور در چند هفته گذشته به دلیل  مصدومیت بصورت اختصاصی تمرین می‌کرد امروز هم مثل روز گذشته پا به توپ شد و در تمرینات گروهی شرکت کرد. مهاجم سرخپوشان امروز با آمادگی بالایی در تمرینات تاکتیکی حضور داشت تا خود را آماده دیدار مقابل الجزیره امارات کند. 

* ۲۰ هوادار در تمرین امروز پرسپولیس حضور داشتند و نظاره‌گر تمرین سرخپوشان بودند.

*  افشین پیروانی در تمرین امروز غایب بود. 

* در حاشیه تمرین گلزنی شجاع خلیل‌زاده مدافع پرسپولیس با شوتی زیبا دروازه بیرانوند را باز کرد که واکنش دروازه‌بان پرسپولیس را در پی داشت و بیرانوند چند ثانیه مبهوت و هنرنمایی شجاع شد.

* سیدجلال حسینی مدافع قرمزپوشان که به دلیل محرومیت در دیدار رفت مقابل الجزیره غایب است در اواخر تمرین از بازیکنان جدا شد و به دویدن اختصاصی مشغول شد. 

الجزیره و پرسپولیس دوشنبه ۱۷ اردیبهشت در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در امارات به مصاف هم می‌روند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار