دخه‌آ: تصور نمی‌کردم یک بار هم جایزه سِر مَت بازبى را به دست بیاورم/ ماتیج: امیدوارم چیزی به من‌یو اضافه کنم

دروازه‌بان اسپانیایی شیاطین سرخ که از رکورد رونالدو گذشت، می‌گوید تصورش را هم نمی‌کرده که روزی جایزه بهترین بازیکن فصل به انتخاب هواداران را دریافت کند.

، مراسم معرفی بهترین‌های منچستریونایتد در فصل ۱۸-۲۰۱۷ شب گذشته (سه‌شنبه) برگزار شد و بر این اساس جایزه سِر مت بازبى - جایزه بهترین بازیکن فصل از دید هواداران منچستریونایتد - به داوید دخه‌آ رسید. دروازه‌بان اسپانیایی شیاطین سرخ برای چهارمین بار به کسب این عنوان نائل شد  و کریستیانو رونالدو را از این حیث پشت‌سر گذاشت که در زمان حضورش در من‌یونایتد سه بار این جایزه را به خود اختصاص داده بود.

دخه‌آ همچنین به انتخاب هم‌تیمی‌هایش بهترین بازیکن فصل جاری منچستریونایتد انتخاب شد. اسکات مک‌تومینِی نیز جایزه بهترین بازیکن فصل به انتخاب مورینیو را کسب کرد. جایزه بهترین گل فصل نیز به نمانیا ماتیچ بابت گلی که در بازی خارج از خانه به کریستال‌پالاس زد، اختصاص یافت. مایکل کریک هم که در پایان فصل جاری بازنشسته خواهد شد، جایزه‌ای دریافت کرد تا دستاوردهای وی برای شیاطین سرخ در سال‌های اخیر به رسمیت شناخته شود.

داوید دخه‌آ پس از دریافت جایزه سِر مت بازبى به شبکه تلویزیونی باشگاه منچستریونایتد گفت: با کلمات نمی‌توانم توصیف کنم که منچستریونایتد برای من چه معنا و مفهومی دارد. بازی برای منچستریونایتد برای هر کسی جالب است. آغاز کارم در این تیم کمی دشوار بود، اما به خودم باور داشتم. سخت تمرین کردم و مایلم از همه تشکر کنم. انتظار نداشتم حتی یکبار جایزه سِر مت بازبى را به دست بیاورم و اکنون چهار بار موفق به کسب این جایزه شده‌ام. از همه متشکرم.

وی همچنین در خصوص دریافت دیگر جایزه‌اش در این مراسم تأکید کرد: دریافت جایزه بهترین بازیکن فصل به انتخاب بازیکنان تیم، همیشه خاص است. عاشق تمامی هم‌تیمی‌هایم هستم و بابت کسب این جایزه هم خوشحالم.

ژوزه مورینیو هم در خصوص چرایی انتخاب هافبک ۲۱ ساله تیمش به عنوان بهترین بازیکن این فصل منچستریونایتد اظهار داشت: آرزوی هر بازیکن جوانی که به منچستریونایتد می‌آید، بازی در ترکیب اصلی تیم است. وقتی هم این رویا تحقق پیدا می‌کند، رویاهای بعدی بازی در بازی‌های بزرگ، بازی در لیگ قهرمانان و در نهایت بازی در تیم ملی است. مک‌تومینی در ۵ یا ۶ ماه اخیر تمام تلاش خود را به کار بست، بنابراین از دید من اسکات مک‌تومینی بهترین بازیکن فصل منچستریونایتد است.

 نمانیا ماتیچ، هافبک صربستانی شیاطین سرخ هم پس از کسب جایزه بهترین گل فصل گفت: این هم جایزه دیگری برای کلکسیون کوچک من است. فرزندانم از این بابت خیلی خوشحال خواهند شد. منچستریونایتد باشگاه و تیمی بزرگ است و ما سرمربی بزرگی هم داریم. هم‌تیمی‌هایم در این فصل کمک زیادی به من کردند تا هر چه سریعتر با من‌یونایتد وفق پیدا کنم. امیدوارم باز پیشرفت داشته باشم و چیزی به تیم اضافه کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار