اعتراف مارسلو به برخورد توپ با دستانش در دیدار با بایرن‌ مونیخ

مدافع برزیلی رئال مادرید برخورد توپ با دستانش در بازی شب گذشته مقابل بایرن مونیخ را تأیید کرد.

، مارسلو در توضیح صحنه‌ای که در بازی شب گذشته (سه‌شنبه) در پی ارسال توپ یاشوا کیمیش، توپ در محوطه جریمه به دستانش برخورد، اما جونیت چاکر، داور ترکیه‌ای اعتقادی به پنالتی نداشت، به خبرنگاران گفت: بله، توپ به دست من خورد، اما همانطور که می‌دانید من هرگز در مورد داوری صحبت نکرده‌ام. خیلی وقت‌ها بوده که تصمیمات اشتباهی علیه ما گرفته شده اما این بار هم در مورد داوری صحبت نمی‌کنم.

وی ادامه داد: حتی اگر جونیت چاکر به ضرر ما سوت می‌زد، باز در مورد داوری صحبت نمی‌کردم. تصمیم‌گیری در مورد آن صحنه برای داور خیلی سخت بود چون ازدحام بازیکنان در محوطه جریمه زیاد بود، اما اگر بگویم که در آن صحنه توپ به دست من نخورد، دروغ گفته‌ام.

مدافع بزریلی کهکشانی‌ها همچنین در تمجید از دو هم‌تیمی خود که در این دیدار عملکردی فوق‌العاده ارائه دادند، اظهار داشت: برای کیلور ناواس و کریم بنزما خیلی خوشحال هستم، آنها شایسته ارائه چنین بازی‌ای بودند. فوتبال دشواری‌های خاص خود و بالا و پایین دارد، اما برای کریم و کیلور بابت این عملکردشان خوشحالم.

مارسلو در حمایت از هم‌تیمی فرانسوی که انتقاداتی به وی وارد است، اظهار داشت:  بنزما سخت تلاش می‌کند تا به تیم کمک کند. همه ما هم شب‌های بدی داشته‌ایم. در فوتبال یک روز شما دو گل می‌زنید و روز دیگر در این کار ناکام هستید، روزی هواداران شما را تشویق می‌کنند و یک روز دیگر سوت اعتراضی می‌زنند.

رئال مادرید با تساوی ۲ بر ۲ خانکی مقابل بایرن مونیخ در دور برگشت از مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا، در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۴ بر ۳ راهی فینال این رقابت‌ها شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار