هاینکس: بایرن در هر دو بازی رفت و برگشت بهتر از رئال بود/ ناواس فوق‌العاده کار کرد

سرمربی سرخپوشان مونیخی معتقد است تیمش در هر دو بازی رفت و برگشت مقابل رئال مادرید تیم برتر میدان بوده است.

، یوپ هاینکس که مردانش شب گذشته (سه‌شنبه) با وجود فشار زیادی که به میزبان خود، رئال مادرید آوردند، در نهایت به تساوی ۲ بر ۲ در دور برگشت از مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا رضایت دادند و در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۴ بر ۳ تن به شکست دادند و از رسیدن به فینال بازماندند، گفت: بازی فوق‌العاده‌ای را به نمایش گذاشتیم. به نظرم در هر دو بازی رفت و برگشت، بایرن تیم بهتری بود، اما همانند اغلب مواردی که در فوتبال رخ می‌دهد، نتیجه این دو بازی هم بر اساس جزییات کوچکی رقم خورد.

وی ادامه داد: تمام کاری که رئال مادرید کرد، ضدحمله بود. بازی را تحت‌کنترل خود داشتیم و باید بگویم که کیلور ناواس فوق‌العاده کار کرد به خصوص در پایان بازی. بابت حذف از لیگ قهرمانان ناامید هستیم. تیم من بازی فوق‌العاده‌ای را از خود ارائه داد و سال‌ها ندیده بودم که بایرن اینقدر خوب بازی کند.  

سرمربی ۷۲ ساله سرخپوشان مونیخی در خصوص اشتباهی که دروازه‌بان ۲۹ ساله تیمش در گل دوم رئال و روی پاس بد تولیسو مرتکب شد، تأکید کرد: در بالاترین سطح نمی‌توانید چنین اشتباهی کنید، اما ما درست در آغاز شروع نیمه دوم این اشتباه را مرتکب شدیم. اولرایش در آن صحنه به نظر لحظه‌ای هوشیاری‌اش را از دست داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار