رقابت‌ دستیاران مورینیو و کلوپ برای سرمربیگری آرسنال

رقابت برای احراز پست سرمربیگری آرسنال با ورود دستیاران مورینیو و کلوپ داغ‌تر شد.

، با قطعی شدن جدایی آرسن ونگر از آرسنال در پایان فصل جاری، سرمربی که ۲۲ سال هدایت توپچی‌های لندن را برعهده داشت، رایزنی در خصوص سرمربی بعدی این تیم لندنی همچنان ادامه دارد و رسانه‌های انگلیسی از گزینه‌های مطرحی همچون لوئیس انریکه، ماسیمیلیانو آلگری و کارلو آنچلوتی تا پاتریک ویرا و میکل آرتتا برای جانشین ونگر نام برده‌اند. اکنون خبر می‌رسد که دستیاران مورینیو و کلوپ نیز برای سرمربیگری آرسنال علاقه‌مند هستند.

بر اساس گزارش سایت « Pravda BL » بوسنی و هرزگوین، زلیکو بوواچ که به تازگی بنا به دلایل شخصی به همکاری‌اش با لیورپول پایان داد، با سران باشگاه آرسنال برای قبول سرمربیگری توپچی‌ها به توافق رسیده است. بوواچ ۵۶ ساله از سال ۲۰۰۱ از تیم ماینتس دستیار یورگن کلوپ بوده و او را در بوروسیا دوتموند و لیورپول همراهی کرده است. از او به عنوان مغز متفکر و طراح تاکتیک‌های یورگن کلوپ یاد شده است و موفقیت‌های این سرمربی آلمانی را به بوواچ نسبت داده‌اند.

در سوی دیگر روزنامه «میرر» انگلیس مدعی شد که روی فاریا، دستیار پرتغالی ژوزه مورینیو نیز یکی از گزینه‌های جانشینی آرسن ونگر در آرسنال است. فاریا بیش از ۱۵ سال است که با آقای خاص همکاری می‌کند و در حال حاضر نیز عضو کادرفنی وی در منچستریونایتد است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار