ناینگولان: نباید اشتباهات بازی رفت مقابل لیورپول را مرتکب شویم

هافبک بلژیکی جالوروسی به هم‌تیمی‌هایش هشدار داد که نباید اشتباهات بازی رفت مقابل لیورپول را تکرار کنند.

، راجا ناینگولان در آستانه دیدارخانگی فردا شب (چهارشنبه) تیم فوتبال رم مقابل لیورپول در دور برگشت از مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا با اشاره به شکست ۵ بر ۲ این تیم در بازی رفت، با حضور در کنفرانس خبری در پاسخ به این پرسش که «چطور می‌توان لیورپول را متوقف کرد؟»، گفت: باید این پرسش را از دی‌فرانچسکو بپرسید، اما در بازی رفت هم دیدیم که این کار شدنی است.

وی افزود: لیورپول مهاجمان خوبی دارد و ما در طول ۹۰ دقیقه تمرکز لازم را نداشتیم و در چنین سطحی از مسابقات وقتی تمرکز نداشته باشید، تاوانش را پس می‌دهید. به هر حال باید سعی کنیم تا نتیجه را به سود خود تغییر دهیم. در مرحله قبل در بازی برگشت مقابل بارسلونا باثبات بودیم. در بازی رفت مقابل لیورپول اما اوضاع اینطور نبود، به هر حال همین دو گلی که در بازی رفت زدیم به ما اجازه بازی می‌دهد، اما نباید اشتباهات بازی رفت را مرتکب شویم.

هافبک بلژیکی جالوروسی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به بازی رفت خاطرنشان کرد: ما شروع خوبی داشتیم، اما پیش از پایان نیمه اول دو گل دریافت کردیم. ممکن است برخی بازیکنان هم در این شرایط به لحاظ روحی و روانی از برخی بازیکنان دیگر قویتر باشند، اما اکنون قویتر و هوشیارتر شده‌ایم.

ناینگولان در پایان خاطرنشان کرد: چیزهای زیادی است که باید در آن پیشرفت کنیم و باید در طول ۹۵ دقیقه - با احتساب وقت اضافه - بهتر بازی کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار