توافق مانچینی با فدراسیون فوتبال ایتالیا برای هدایت آتزوری

گروهی از رسانه‌های ایتالیایی از حصول توافق میان سرمربی تیم فوتبال زنیت سن‌پترزبورگ و فدراسیون فوتبال ایتالیا برای هدایت لاجوردی پوشان خبر داده‌اند.

، روبرتومانچینی را باید سرمربی بعدی تیم ملی ایتالیا دانست. این خبری است که اکثر رسانه‌های ورزشی معتبر ایتالیا از جمله دو نشریه معروف گاتزتا دلواسپورت وکوریره دلواسپورت آن را منتشر کرده‌ و نوشته‌اند که سرمربی ایتالیایی تیم زنیت سن‌پترزبورگ پیشنهاد سران فدراسیون فوتبال کشورش برای هدایت تیم ملی را پذیرفته است.

در حال حاضر هدایت تیم ملی ایتالیا به صورت موقت به لوئیجی دی‌بیاجو سپرده شده که بعد از اخراج جامپیرو ونتورا جای او را گرفت و آن را در دو بازی دوستانه برابر تیم‌های ملی آرژانتین و انگلیس هدایت کرد.

هفته گذشته اعلام شد که کارلو آنچلوتی پیشنهاد مربیگری در تیم ملی ایتالیا را رد کرده است و ظاهراً مانچو پس از مذاکره دوساعته‌اش با آلساندرو کاستا کورتا، سرپرست فدراسیون فوتبال ایتالیا در رم برای عقد قراردادی دو ساله برای هدایت آتزوری توافق کرده است، قرارادی که به ازای هر سال آن ۴ میلیون یورو حقوق می‌گیرد.

مانچینی اما برای پیوستن به آتزوری یک مشکل دارد که آن قراردادش با زنیت است چرا که رئیس این باشگاه روسی به فسخ قرارداد سرمربی ایتالیایی تیمش رضایت نمی‌دهد.

مانچینی به روسیه برگشته تا تیمش را در دو هفته پایانی لیگ این کشور هدایت کند اما انتظار می‌رود که او در فاصله میان این دو بازی دوباره به ایتالیا سفر کند و احتمالاً در آن سفر به صورت رسمی قراردادش با فدراسیون فوتبال ایتالیا اعلام خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار