درخشان: قرار شد در قبال واگذاری افراسیابی، سالن کشوری را از بسکتبال بگیریم/ اینگونه نیست که افراسیابی را واگذار کنیم و سالنی نگیریم

رئیس فدراسیون جودو تاکید کرد: قرار شد در قبال واگذاری سالن افراسیابی در مجموعه شیرودی به فدراسیون بسکتبال، سالن کشوری را از فدراسیون بسکتبال دریافت کنیم.

محمد درخشان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در واکنش به اظهارات رامین طباطبایی، رئیس فدراسیون بسکتبال در خصوص واگذاری مجموعه شهید افراسیابی به این فدراسیون اظهار داشت: قرار است در قبال واگذاری سالن شهید افراسیابی به فدراسیون بسکتبال، سالن شهید کشوری نیز به فدراسیون جودو واگذار شود. اینگونه نیست که ما سالن افراسیابی در مجموعه شیرودی را به بسکتبال واگذار کنیم و در قبال آن سالنی از این فدراسیون نگیریم. اگر خبری غیر از جا به جایی دو مجموعه با یکدیگر منتشر شده باشد، ناقص است و به طور کامل در خصوص آن صحبت نشده است.

وی تصریح کرد: من و طباطبایی به اتفاق یکدیگر از دو سالن افراسیابی و کشوری بازدید کردیم و بعد از آن با ارائه نامه‌ای به داورزنی، معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان درخواست خود در این خصوص را ارائه دادیم. پیشنهاد ابتدایی این جا به جایی نیز ابتدا از سوی خود داورزنی مطرح شد. در حال حاضر نیز از ساز و کار اداری این درخواست خبری ندارم و چیزی نیز به ما ابلاغ نشده است. ضمن اینکه نباید فراموش کنیم ما در مجموعه ورزشی افراسیابی برای برگزاری مسابقات جودو تخت کوبیدیم و این کار نیز باید در سالن شهید کشوری انجام شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار