هاینکس: امیدوارم داور در چنین بازی بزرگی اشتباه نکند/ شاید باید بیش‌تر ریسک کنم

سرمربی بایرن تیمش را آماده جدال بزرگ در سانتیاگو برنابئو کرده است.

، یوپ هاینکس، سرمربی بایرن‌مونیخ در کنفرانس خبری پیش از بازی برگشت تیمش در زمین رئال مادرید در چارچوب  مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا از تلاشی همه جانبه برای جبران شکست بازی رفت سخن گفت.

 او صحبت‌های خود را این‌گونه شروع کرد: برایم مهم نیست طی سالیان اخیر بایرن مونیخ چند بار توسط رئال مادرید حذف شده است چون  در آن مقاطع مربی تیم نبودم. قبلا نشان دادیم  می‌توانیم موفق شویم. برابر تیمی به میدان خواهیم رفت که ۲  بار پیاپی قهرمان این رقابت ها شده است. هدف ما رسیدن به فینال خواهد بود.باید نسبت به بازی رفت راهکارهای بیشتری داشته باشیم. رئال مادرید در بازی رفت ۳ موقعیت داشت و ۲ گل زد. همیشه در اسپانیا توانستیم زیاد گل بزنیم و امیدوارم  بتوانیم دوباره چنین کاری انجام دهیم. در فوتبال، اراده می‌تواند یک کوه را جا به جا کند! باید هر کاری برای صعود انجام دهیم و  از بازی رفت مفیدتر باشیم.

او در ادامه افزود: در چنین بازی‌هایی، بازیکنان بزرگ نقش اول را ایفا می‌کنند.نکات  مثبتی را در بازی رفت دیدم. با این حال باید برخی اشتباهات را اصلاح کنیم. در بازی رفت هر ۲ تیم گلزنی کردند چون بازیکنانی اشتباهاتی را انجام دادند. باید ۹۰ دقیقه آگاهانه بازی کنیم، اشتباهات را به حداقل برسانیم و البته از فرصت‌هایمان استفاده کنیم. ضربات پنالتی قابل پیش بینی نیست اما  من از هیچ چیزی نمی‌ترسم. در چنین بازی‌هایی امیدوارم داور تصمیمات درستی بگیرد. در بازی رفت انگار طلسم شده بودیم تا گل نزنیم. با این حال به لواندوفسکی اعتماد دارم. او در دورتموند طی یک بازی ۴ گل به رئال زد.هر مربی سبک و تاکتیک‌های خاص خودش را دارد. من در یک بازی ناگهانی از تاکتیک‌هایم منحرف نمی‌شوم. واگنر به سختی تلاش و خود را آماده کرده است. او می‌تواند به یک سلاح و کمک تبدیل  شود. شاید باید بیش‌تر ریسک کنم!

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار