سرمربی راه‌آهن: از مردم بابل عذرخواهی می‌کنم اما توان ما همین بود/ برخی بازیکنان سرحال نبودند

سرمربی تیم راه‌آهن گفت که برخی بازیکنان تیمش برای دیدار مقابل نساجی، در شرایط همیشگی خود قرار نداشتند.

جعفر ابراهیمی سرمربی تیم راه‌آهن در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم (پویا) درباره شکست این تیم مقابل نساجی و صحبت‌هایش درباره احتمال تبانی برخی بازیکنان راه‌آهن اظهار داشت: حرف‌های من از لحاظ فنی بوده و من صحبتی درباره تبانی بازیکنان نکردم. اگر می‌دانستم بازیکنی تبانی کرده، قطعاً او را به زمین نمی‌فرستادم. 

وی با بیان اینکه اگر فدراسیون فوتبال به این مسابقه مشکوک است، باید بازی را آنالیز کند، گفت: بعضی بازیکنان تیم ما اصلاً سرحال نبودند، اما دلیل آن را نمی‌دانم. بازیکنانی را که تعویض کردیم، اصلاً در شرایط همیشگی نبودند.

سرمربی راه‌آهن با بیان اینکه اگر به بازیکنی مشکوک بوده، به او بازی نمی‌داده است، تصریح کرد: بازیکنان ما جوان هستند و با جو ورزشگاه تختی آشنا نبودند. نباید فراموش کنیم که نساجی تیم منسجمی است و چهار گل به بادران زد. ما یک هفته روی کارهای دفتعی تمرین کرده بودیم. اگر می‌خواستیم حمله کنیم، ۱۲ گل دریافت می‌کردیم. به بازیکنان گفتیم این مسابقه را همه می‌بینند و باید خودتان را به خوبی نشان دهید.

جعفری علت اصلی شکست سنگین راه‌آهن را اشتباهات داوری دانست و خاطرنشان کرد: داور دو پنالتی اشتباه به نفع نساجی اعلام کرد که یکی از آنها گل شد. بازیکن ما مصدوم شد و از زمین بیرون رفت، اما داور پنج دقیقه اجازه نداد که او وارد زمین شود. از مردم بابل به خاطر این شکست عذرخواهی می‌کنم، اما توان ما همین بود. کدام تیم می‌تواند یک فصل را با خوابیدن در مسجد و خوردن ساندویچ بگذراند؟

تسنیم، تیم فوتبال نساجی قائمشهر با پیروزی ۶ بر صفر مقابل راه‌آهن، هم‌امتیاز با خونه‌به‌خونه بابل و با تفاضل گل بهتر نسبت به این تیم، به لیگ برتر صعود کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار