جنجال جدید پیرامون دربی ایتالیا/ بررسی احتمال تبانی یوونتوس

جمله لب‎‌خوانی شده سرمربی یوونتوس خطاب به داور دیدار تیمش مقابل اینتر، پرونده جدیدی را در فوتبال ایتالیا گشود.

، پس از افشا و لب‌خوانی اظهارات ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس در پایان بازی خطاب به جوزپه تالیاونتو، داور چهارم جدال تیمش مقابل اینتر در هفته سی و پنجم سری A، احتمال تبانی در این جدال افزایش یافت.

 طبق ادعای روزنامه گاتزتادلواسپورت، آلگری در پایان بازی به  تالیاونتو، داور چهارم گفته به اورساتو، داور بازی بابت عملکرد خوبش تبریک بگوید! انتشار این موضوع باعث شد دادستان فدراسیون فوتبال ایتالیا درخواست بررسی نوار این صحنه را بدهد و در نهایت فدراسیون فوتبال ایتالیا وجود مورد مشکوک در این ویدیو را رد کرد. 

در این شرایط  رسانه معتبر اسکای اسپورت عنوان کرده  الگری در خصوص اخراجش در آن صحنه با تالیاونتو صحبت کرده است. الگری پس از گلزنی ایگواین ، وارد زمین شد و بازیکنان را وادار کرد به جای خوشحالی به زمین بازی برگردند. این موضوع با گزارش تالیاونتو به اورساتو همراه شد تا الگری از کنار زمین اخراج شود. 

 متن مکالمه منتشر شده بین آلگری و تالیاونتو به این شرح است؛ 

- تالیاونتو : شب بخیر!
- آلگری : سلام تالیا! درست رفتار کردم؟
- تالیا : آفرین، آفرین!
- آلگری : واقعاً خوب بودم؟
- تالیا : عالی!
- آلگری : جدی؟

همچنین جنجال دیگر پیرامون این دربی، احتمال نقض قانون استفاده از سیستم ویدئویی در صحنه اخراج وسینوست که مورد تحقیق فدراسیون فوتبال ایتالیا قرار می‌گیرد. به زعم برخی رسانه‌ها  داور نمی‌توانسته در صحنه ای که ماتیاس وسینو روی مانژوکیچ مرتکب خطا شد، درخواست استفاده از ویدئو  را بدهد اما این کار را انجام داد! 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار