برنامه تمرینات و سفر کاروان پرسپولیس به امارات برای دیدار با الجزیره

وبسایت رسمی توپ - اعضای تیم  پرسپولیس با چهار پرواز برای بازی با الجزیره به امارات رفته و بازخواهند گشت و دوبار در باشگاه ایرانیان دبی اسکان می یابند.  

به گزارش خبرنگار سایت برنامه  نود، سرخپوشان پایتخت تا جمعه روزی یک نوبت تمرین در ورزشگاه شهید کاظمی را پشت سرگذاشته و ساعت یازده و چهل دقیقه روز شنبه عازم دبی خواهند شد.

براساس اخبار دریافتی خبرنگار نود کاروان پرسپولیس ساعاتی در باشگاه ایرانیان دبی اسکان خواهند یافت و پس از صرف ناهار و استراحت عازم ابوظبی شده و در هتل پنج ستاره  دوسیپ طامی این شهر اسکان خواهند یافت. تیم پرسپولیس عصر یکشنبه در ورزشگاه محل برگزاری مسابقه تمرین خواهد کرد و دوشنبه هم به مصاف حریف اماراتی می رود. سرخ ها بعد از بازی به دبی باز می گردند و ضمن اسکان چند ساعته در باشگاه ایرانیان دبی با نظر برانکو این اجازه را خواهند داشت تا روز سه شنبه سه ساعتی برای خرید و گشت و گذار اردو را ترک کنند. کاروان پرسپولیس ساعت ۲۰/۳۰ دقیقه سه شنبه شب دبی را به مقصد تهران ترک می کند. باشگاه پرسپولیس علاوه بر اعزام تعدادی از هوادارانش، بسیار امیدوار است از حمایت ویژه ایرانیان مقیم دبی و ابوظبی برخوردار باشد. گرشاسبی هم سعی دارد با رتق و فتق امور همراه تیم راهی امارات شود اما احتمال دارد او  یک روز دیرتر به اردوی پرسپولیس ملحق شود.

 

۲۰۸۱

 

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار