برانکو: حداکثر اطمینان را به بازیکنانم دارم و مهم نیست پنجره نقل‌وانتقالات باز شود یا نه/ نباید از مترجمم ناراحت باشم؟!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، سرخپوشان می‌خواهد فصل درخشان خود را خوب تمام کنند.

خبرنگار ورزشی ، برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین عصر امروز (دوشنبه) پرسپولیس اظهار داشت: تقریباً سه روز استراحت کردیم. خوشحالم که بچه‌ها خیلی سرحال هستند. ما می‌دانیم دو بازی خیلی سخت در آسیا داریم و می‌خواهیم در این دو بازی آخر، فصل خیلی خیلی درخشان خود را خوب تمام کنیم.

چیزی که مرا خوشحال می‌کند انگیزه بچه‌هاست
وی در ادامه افزود: آن چیزی که من را خوشحال می‌کند، انگیزه بچه‌هاست. بار دیگر از آنها تشکر می‌کنم، چون مهم‌ترین چیز بازیکنان هستند. بار دیگر به علی علیپور بابت آقای گلی لیگ و محسن مسلمان بابت بهترین پاسور لیگ تبریک می‌گویم.

شرایط بازی‌های بین‌المللی متفاوت است اما ما بهتر از الجزیره هستیم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد:‌ تیم الجزیره را به خوبی می‌شناسیم و می‌دانیم که در لیگ امارات فصل خوبی را پشت سر نگذاشتند، اما به‌هرحال آنها در آسیا به این مرحله رسیده‌اند و ما هم می‌دانیم بازی‌های بین‌المللی شرایط متفاوتی دارند. با این حال ما تیمی بهتر از آنها هستیم، اما به‌هر حال شرایط بازی‌های بین‌المللی متفاوت و مشخص است.

علیپور احتمالاً از فردا با ما تمرین می‌کند
برانکو در پاسخ به این سؤال که گادوین منشا در تمرین غایب بود و علی علیپور هم به دلیل مصدومیتی که داشت اختصاصی تمرین کرد و آیا برای بازی مقابل الجزیره مشکلی در خط حمله نخواهد داشت، تصریح کرد: منشا مجبور بود برای تعویض پاسپورتش برود و فردا باز می‌گردد. امیدواریم که علی علیپور هم برای بازی با الجزیره آماده شود و احتمالاً از فردا با ما تمرین می‌کند. البته ما هفت روز مهلت داریم و نمی‌خواهیم در این خصوص ریسک کنیم. می‌خواهیم علیپور را با بهترین شرایط بازگردانیم.

عامل خوشبختی من بازیکنانم هستند
وی همچنین خاطر نشان کرد: برای فصل آینده نگرانی ندارم و قوی‌تر از فصل قبل خواهیم بود. عامل خوشبختی من بازیکنانم هستند و عملاً سه بازیکن جدید خواهیم داشت. امید عالیشاه که از سربازی برگشته، نوراللهی نیز همین‌طور که از ابتدای فصل در برنامه کامل‌مان خواهد بود و همین‌طور بشار رسن که به‌هرحال در طول فصل به خاطر وظایفی که در تیم ملی عراق داشت، خیلی در خدمت ما نبود. مهم نیست که پنجره نقل‌وانتقالات ما باز شود یا نه، چرا حداکثر اعتماد را به بازیکنان‌مان دارم.

 نباید از مترجمم ناراحت باشم؟!
سرمربی کروات پرسپولیس در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه «آیا از مترجم‌تان ناراحت هستید؟»، گفت: نباید ناراحت باشم؟! از شما هم ناراحتم، چون چنین سؤالی را مطرح می‌کنید!

برانکو در واکنش به خبرنگاران که او را بهترین منبع برای پاسخگویی به شایعات خوانند نیز خاطر نشان کرد: کدام شایعات؟ شایعات که همیشه وجود دارند!

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار